سفارش تبلیغ
صبا ویژن
منتظر
دربارهمنتظر


امین
انتظار یعنی رفتن و رسیدن ... رسالت شیعه در عصر انتظار، افزایش وسع خود و تلاش برای رسیدن به قدرت حکومت بر جهان به شیوه صالحان است ...
آهنگ وبلاگ

منوچهر متکی وزیر امور خارجه در حین انجام ماموریت در خارج از کشور برکنار شد . (+) حتی از روز تودیع و معارفه اش هم با خبرش نکردند(+ و +) البته سایت ها نوشته اند متکی از این برکناری خبر داشته اما تقارن صدور حکم برکناری او با سفرش به دلیل عدم اطلاع دفتر رئیس جمهور از سفر متکی بود.
بحثم سر این جزئیات و دلایل احتمالی این برکناری نیز نیست (+ و +). ما فرمان قوه مجریه را به دست رئیس جمهور داده ایم و تغییر وزرا حق مسلم اوست .
اما ناراحتی ام  بر سر شیوه برخورد است مخصوصا رسانه های اصوالگرا. به نظر می رسه بر فرض نالایقی متکی (که اصلا اینطور نیست) چنین برخوردی با وزیر امور خارجه در شان اصولگرایان نباشه . حداقل از دکتر یاد بگیرید و به جای این همه یک سو نگری از زحمات این بنده خدا تشکر هم بکنید.
بعد از عزل متکی ، برخی سایت های اصولگرا تصویری از متکی در کنار علی لاریجانی مربوط به سال 84 را منتشر کرده اند که نشان می دهد در آن وقت متکی مسئول ستاد انتخاباتی لاریجانی در نهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بوده است . (+)
این حرکت همزمان با انتشار اخبار منفی در رابطه با لاریجانی انجام شده است . نامه تند قدیانی به رئیس قوه قضاییه که بخش اعظمی از این نامه علیه علی لاریجانی نوشته شده بود در صدر اخبار این روز های سایت های خبری قرار گرفته است. همچنین اخیرا خبری مبنی بر تبریک لاریجانی به موسوی در شب انتخابات سال 88 منتشر شد که با تکذیب لاریجانی همراه شد .
جدای از منفی یا مثبت بودن مواضع لاریجانی ، بدیهی است کنار هم قرار دادن متکی و لاریجانی در اخبار مربوط به عزل متکی و موجه جلوه دادن برخورد دولت در عزل وی ، این حرکت قطعا در جهت تخریب متکی بوده است .

تصویر بروشور انتخاباتی آبادگران در هفتمین دوره انتخابات مجلس و تصویر متکی در لیست کاندیداهاحالا تعجب بنده اینجاست که مسئول ستاد انتخاباتی بودن لاریجانی در سال 84 چه دلیلی جز اصولگرایی می تواند داشته باشد ؟ مگر زمان انتخابات 84 جز لاریجانی و قالیباف کسی به عنوان اصولگرا شناخته می شده ؟ دکتر احمدی نژاد از این دو نفر در درجه اول به عنوان یک چهره و در درجه دوم به عنوان یک چهره اصولگرا کمتر شناخته شده بود . پس مسئول ستاد انتخابات لاریجانی بودن قبل از انتخابات 84 نه تنها قبح نیست بلکه حسن نیز هست . مهم رفتار متکی بعد از دور اول انتخابات و حتی بعد از انتخاب شدن دکتر است .

در ضمن واقعا جای تاسف داره که سوابق متکی قبل از 84 هم نادیده گرفته بشه و صرف یک عکس اظهار نظر بشه . وقتی ائتلاف آبادگران ایران اسلامی سال 81 شورای شهر تهران را به دست گرفت و اصلاح طلبان را بیرون کرد ، سپس همین ائتلاف مجلس هفتم را نیز به دست اصولگرایان انداخت توانست پست ریاست جمهوری را در سال 84 از تصرف اصلاح طلبان خارج کند . حال جالب توجه است که منوچهر متکی جزء یکی از 30 کاندیدای ائتلاف آبادگران ایران اسلامی هفمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی بوده است . این یعنی متکی یکی از با سابقه ترین اصولگرایان به شمار می رود .

به قول دکتر احمدی نژاد که در متن نامه عزل متکی آورده است : "امیدوارم این زحمات در پیشگاه خداوند مأجور باشد و جنابعالی نیز در کلیه مراحل زندگی و خدمت به مردم عزیز میهن اسلامی موفق و موید باشید."

------------------------------------------------
هدف حلقه دفتر رئیس جمهور از عزل و نصب های اخیر چیست؟
ابهام در ماجرای استنکاف چندباره ترکستانی و اصرار یک جریان خاص


کلمات کلیدی: برداشت


نوشته شده توسط امین 89/9/29:: 8:21 عصر     |     () نظر

بالاخره بزرگترین طرح اقتصادی تاریخ ایران از امروز اجرایی شد . فقط اومدم به چند تا نکته اشاره کنم .
بعضا از دوستان و آشنایانی که از خارج از کشور به ایران سفر می کنند می شنویم که اونها وقتی کشور خودشون رو با ایران مقایسه می کنند از نوع مصرف کردن ایرانی ها خیلی تعجب می کنند . البته اونها در کشورهاشون فقیر نیستند اما به اندازه ما بنزین و برق و ... مصرف نمی کنند چون اونجا این موارد خیلی گران است .
به عنوان مثال دوستی از ایتالیا اومده بود و می گفت اونجا شب ها با نور تلویزیون کارهاشون رو انجام میدن ! (البته شنیدم یک جاهایی زیر نور شمع زندگی میکنند) یا می گفت ما هر وقت هر چیزی که نیاز داشته باشیم خریداری می کنیم و در موقع مصرف هم حتی یک دانه برنج را نیز حروم نمی کنیم . یا دیگری که از هلند اومده بود می گفت ما ماشینمون همیشه در منزله و با دوچرخه تا قطار (مترو ) تردد می کنیم.
خلاصه فکر می کنم یک مدت اگر صرفه جویی کنیم ایرادی نداشته باشه . حالا لازم نیست زیر نور تلویزیون یا شمع درس بخونیم D: ولی رعایت کنیم بد نیست . 


کلمات کلیدی: برداشت


نوشته شده توسط امین 89/9/28:: 12:31 عصر     |     () نظر

پس از ولایت امام خامنه ای بر جمهوری اسلامی ایران،  طی دو سه سال اخیر سه کشور لبنان ، ونزوئلا و قطر ، حکومت ولایت مطلقه فقیه را با به کار بردن رسمی لقب امام برای حضرت آیت الله خامنه ای پذیرفتند.
چتد سال پیش سید حسن نصرالله ، ریاست حزب الله لبنان که یکی از ارکان اصلی حکومت لبنان به شمار می رود ،  رسما اعلام کرد که شعبه ای از ولایت فقیه در لبنان می باشد . پس از آن هوگو چاوز ریاست جمهور ونزوئلا نیز در چند ملاقات رسمی از عبارت امام خامنه ای استفاده کرد . اخیرا نیز قطر چهارمین کشوری است که رسما پذیرفتن ولایت امام خامنه ای به عنوان ولی فقیه را با بکار بردن عبارت امام خامنه ای توسط امیر قطر اعلام کرده است .

امام خمینی(ره) : ولایت مطلقه فقیه همان ولایت رسول الله است

یا حسین (ع) تا فتح تمامی جهان و ظهور منتقمت ایستاده ایم ...

---------------------------------------------------
+ به کار بردن عبارت امام خامنه ای شانسی و از روی اتفاق نیست .شاید تا کنون هیچ مسئول و هیج رسانه ای در هیچ کجای دنیا از این عبارت استفاده نکرده بود . به کار بردن عبارت "امام" برای آیت الله خامنه ای متضمن قبول ولایت ایشان می باشد . در زمان امام (ره) هم غربی ها خوب می دانستند چرا نباید از لغت امام استفاده کنند . به خاطر همین در زمانی که امام روح الله (ره) به نام امام خمینی معروف بودند رسانه های غربی از عبارت آیت الله خمینی استفاده می کردند . آنها نه آیتِ خدا بودن امام را قبول داشتند نه امام بودن ایشان را . اما به جای امام از آیت الله استفاده می کردند . در همین رابطه لینک بعدی را مطالعه بفرمایید.
+ چرا باید بگوییم "امام خامنه ای"؟  
+ فارس نیوز : "سفیر جمهوری اسلامی ایران در دوحه گفت که امیر قطر از عبارت «امام خامنه‌ای» برای رهبر معظم انقلاب استفاده می‌کند"

+ یک نکته . یک سال پس از فضاحت یزدیان موسوی در عاشورای حسینی ، آشوب هایی که انگلیس ، ایتالیا و دیگر کشورهای غربی در ایران ایجاد کردند ، گریبانگیر خودشان شد. آشوب های دانشجویان انگلیس در پی تصویب قانون سه برابر شدن شهریه دانشگاه ها و آشوب های مردم ایتالیا در پی انتخاب مجدد برلوسکونی به سمت نخست وزیری ...

+ راستی متکی با آن همه خدمت در حین ماموریت برکنار شد ... مقاله چند ماه پیش رسایی رو دوباره بخوانید بی ارتباط نیست ... پشت پرده خبر تغییر وزیر امور خارجه چیست ؟


کلمات کلیدی: شیعه


نوشته شده توسط امین 89/9/24:: 12:19 صبح     |     () نظر

 جناب آقای آملی لاریجانی!
اگر اجازه دهید با احترام اما بی سلام نامه را آغاز کنم که این نامه من به شما نیست؛ ناله من از دستگاه قضاست و ناله را با شیون شروع می کنند نه با درود. پس چه سلامی و چه علیکی؟ و تا دیر نشده بسم الله!
ریاست قوه قضاییه!
این نامه را و در حقیقت این ناله را در حالی دارم مکتوب و فریاد می کنم که در “مسجدالحرامم” و دقیقا نشسته ام مقابل “رکن یمانی”. زادگاه امام عدالت پیشگان که شهید شدت عدل خویش شد. الحمدالله در چنین مکان مقدسی، یارای دروغم نیست و سخن جز به صداقت اما با صراحت نمی توانم بُرد که هر گاه چشم از این صفحه برمی دارم کعبه را خانه خدا را می نگرم و بیش از پیش وجود خدای داور را احساس می کنم. در چنین جایی بر خلاف وجدان، اگر هم بخواهم، توان حرف زدنم نیست. پس با دقت نامه ام را بخوانید و با همت مضاعف ناله ام را گوش کنید.
چند روز پیش و در همین حج و با سوء استفاده از اینترنت پرسرعت آل سعود و به مناسبت رد کردن شمارگان وبلاگم؛ “قطعه مقدس 26″ از عدد یک میلیون بازدید، در قامت یک خبرنگار از دوستانم سئوالاتی مطرح کردم که یکی اش این بود؛ “از 20 نمره، چه نمره ای به دستگاه قضایی می دهید؟”. متاسفانه و در کمال بدبختی، میانگین نمره ایشان به دستگاهی که ریاستش بر عهده حضرتعالی است، از عدد درخشان 5 هم کمتر شد اما نه! اشتباه نکنید؛ نزدیک به 60 عزیزی که در این گفت و گوی اینترنتی شرکت کردند، اعضای سایت بالاترین و جرس نیستند. این دوستان را اگر می خواهید بشناسید در یک جمله خلاصه کنم که؛ “ستاره های حضرت ماه اند” و در فتنه ای که گذشت در فضای سایبر، وبلاگ خود را سنگری برای پاسداری از “خامنه ای. دات. آی. آر” در خط مقدم گوگل کردند و با کمترین امکانات و بی هیچ حمایتی از جانب دولت و حتی حکومت، بدترین فحاشی ها و نارواترین اهانت ها به خودشان و پدر و مادرشان را در کامنت های دشمنان متحمل شدند و دل شکسته شاید، خسته هرگز، و فی المثل با دلی خون از عملکرد دستگاه قضایی، هنوز هم در هر فضایی پای کار انقلاب اسلامی اند. هم ایشان شما را همانطور که “آقا” گفته اند “دانشمندی جوان” می دانند اما شما یک شخصیت حقوقی دارید و یک شخصیت حقیقی. ما حتی اگر شما را عمار سیدعلی بدانیم لیکن به عملکرد شما به عنوان رئیس دستگاه قضایی نمره بدی می دهیم. کاش در اجتماع 110 هزار نفری بسیجیان برگه ای توزیع می شد که شمایان چه نمره ای به دستگاه قضایی می دهید. شک ندارم بیش از همان نمره ای که اهالی پای کار قطعه 26 به دستگاه قضایی دادند، نمی دادند. حقیقت این است که ملت 9 دی و ملت 22 بهمن از دستگاه قضایی ناراحت و عصبانی است. چرا؟ عرض می کنم خدمت تان در نکاتی. خوب دقت کنید.
1- چرا “آقا” همچنان باید از فتنه بگوید و نیز از فتنه گران، اما شما نه؟ آیا شان چه کسی در نظام مقدس جمهوری اسلامی از رهبر بالاتر است. این آبروی ما که به برکت جوشش و حرکت دائمی خون شهدای این نظام است، کی و کجا باید خرج شود و ریخته شود؟ نه خون می دهیم، نه خون دل می خوریم، نه پول و نه آبرو و نه هیچ چیز دیگر. و اینگونه چرا و به کدام دلیل، رهبر انقلاب نباید “این عمار” بگوید؟ راستی که “این عمار” رهبر برای چه بود؟ چه کسانی کدام سنگرها را خالی کردند و تنگه احد را به تونل عافیت و وادی مصلحت فروختند، که چنین شد؟ “این عمار” رهبر یعنی که کوچکی مثل من و بزرگی مثل شما آنطور که باید به وظایف خود عمل نکردیم؛ وای بر من و وای بر شما. که هنوز هم و با گذشت این همه روز و این همه ماه، “حضرت ماه” بیش از من و شما مشغول “آه” کشیدن است؛ نمی شنوید؟ آیا شان شما از رهبر بالاتر است که سران فتنه را “میکروب سیاسی” می خوانند و شما همچنان مشغول نگه داشتن احترام سران فتنه اید؟ “آقا” جز به حکمت سخن نمی رانند. میکروب را از بدن باید درآورد. یعنی باید کُشت. چرا شما هنوز سران فتنه را اعدام نکرده اید؟ به کدام دلیل فقهی؟ چرا؟ موسوی برای بالا رفتن از چوبه دار دیگر کدام بیانیه را باید بنویسد و چه توهینی باید به رهبر بکند؟ وای بر من بچه بسیجی و وای بر شمای رئیس قوه قضا که موسوی نظام ما را که برآمده از خون شهدایی است که پدر من کوچک ترین شان بود، متهم به فرعونی گری می کند و ساکتیم. خدایا بر ما ببخش. شما بفرمایید جناب موسوی در آخرین بیانیه خود، چه چیز دیگری باید می نوشت که کک دستگاه قضایی ما بگزد؟ اینکه با رذالت تمام ادعا کنی؛ مولایی که خود را غلام قنبر علی هم نمی داند، “انا ربکم الاعلی” می گوید، آیا مستحق اندک تذکری از قوه قضاییه نیست؟ هزینه توهین به رهبر در این مملکت، از نظر جنابعالی به عنوان سکاندار دستگاه قضا چیست؟
2- نمی خواهم بر شما جسارت کنم؛ فقط اُف بر من که ادعا می کنم بسیجی ام. تف بر من. موسوی رذل و خبیث که زنش لایق همان جایزه “سکس و فلسفه” مخملباف است، به نظام برخواسته از خون پدرم تهمت فرعونیت می زند، به رهبرم می گوید که ادعای خدایی دارد و من؟ انگار نه انگار. تف بر من. تف بر غیرت نداشته ام که بصیرت نامش نهاده ام. لعنت بر من اگر یک بار دیگر خود را فرزند حاج احمد متوسلیان بدانم که قسم می خورم همین رکن یمانی را همین شکاف کعبه را که اگر بود، سر از بدن موسوی و زنش جدا کرده بود و آن کاری که قوه قضاییه شما، شهامت انجامش را ندارد، انجام می داد. تف بر من. و اف بر شما که یک بار در رژیم شاه، در روزنامه اطلاعات، به امام، اهانت شد؛ آن زمان بیشتر سر و صدا شد که الان. چرا؟ چون یک مشت خواص بی بصیرت، فقط چفیه را در سفر با رهبر و نه در خطر با ولایت به دوش می اندازند. و از جمله این خواص بی بصیرت، یکی هم متاسفانه برادر خود شماست که در روزگار فتنه، پرسه در مه زد و همین که فتنه خوابید با ماه همسفر شد! چیست این که برادرتان می کند آقای آملی لاریجانی؟ چفیه را ایشان چند ماه دیر انداخت روی دوش. وقت فتنه، ریاست محترم مجلس شورای اسلامی کجا بودند؟ می دانید راز سکوت شان را؟ نکته بعدی را بخوانید.
3- آقای آملی! می دانید شما کی و در چه صورتی جرئت می کنید که سران فتنه را دار بزنید؟ فقط در یک زمان. و آن زمان، زمانی است که شما جرئت کنید و اول، یک سیلی محکم بر گوش خواص بی بصیرت بخوابانید؛ جدای از بستگی قومی و خویشی و حزبی و سیاسی شان به خود. من یک سئوال دارم از شما. به چه حقی، اخوی تان به دیدار بسیجیان می رود و سخنرانی می کند؟ و به چه حقی چفیه بر دوش می اندازند؟ با چه رویی؟ ما که بر خلاف بعضی ها در فضا سیر نمی کنیم؛ “آقا” به چه کسانی گفتند “خواص بی بصیرت”؟ قالیباف که خودش مشهدی است و همشهری رهبر! محسن رضایی که زمان جنگ فرمانده بوده! علی لاریجانی که با “آقا” هزار تا عکس دارد که یکی اش را آقای هاشمی با امام نداشت! ناطق نوری چون روزی مالک اشتر علی بودند، احترام شان بر عمارعلی هم واجب! آن یکی که آن جور، این یکی هم که همچین. نکند رهبر منظورشان از خواص بی بصیرت، ما افسران جنگ نرم بودیم؟ یا نکند “آقا” مرادشان از خواص بی بصیرت، دانشمند فارین پالیسی، جناب کروبی بود؟ آیا ما با خودمان تعارف داریم؟ قوه قضاییه باید عده ای را مامور کند تا لااقل اجازه ندهند خواص بی بصیرت با رهبری عکس بگیرند و همسفری کنند. این که دیگر کف خواسته ما از شماست. و اما اینکه چرا برادر شما پرسه در مه زد ایام فتنه را؟ اول اینکه این پرسه در مه زدن را امیدوارم قبول داشته باشید و الا اصلا لزومی ندارد این نوشته را تا انتها بخوانید. چون در آن صورت، من و شما اصلا حرف همدیگر را نمی فهمیم. دیگر اینکه باید بپذیرید که از جمله خواصی که در فتنه 88 بی بصیرتی کرد، اخوی شما بود. و رهبر، بی شک یکی از خواصی را که لااقل در ایام فتنه، بی بصیرت شان نام نهاد، هم ایشان بود. حال می دانید چرا علی لاریجانی در مه پرسه زد؟ این را در یک خط و نکته بعدی و بی هیچ اشاره اضافی می گویم.
4- خواص بی بصیرت، جملگی از این ترسیدند که نظام اگر سقوط کرد، چه؟! بگذار جایی در رژیم بعدی در جمهوری اسلامی قلابی، و نه انقلابی داشته باشیم. ولله به همین خانه خدا قسم به همین رکن یمانی قسم، جز این نبود و همه چیز هم مختصر و مفیدش خلاصه در همین جمله می شود. به خون مطهر پدرم جز این نبود. خودتان هم می دانید که جز این نبود. و صد البته مطمئن تان کنم که این نوشته را این نامه من به شما را و این ناله من از دست شما را رهبر هم خواهند خواند. شک نکنید.
5- این را هم جناب رئیس! مختصر و مفید بگویم؛ اگر شما با سران فتنه و با خواص بی بصیرت که به نظر ما از سران فتنه، منفورترند، تعارف دارید، ما در راه رهبرمان با احدی، حتی با خود حضرتعالی تعارف نداریم. قوه قضاییه بگوید سران فتنه را کی اعدام می کند؟ و اعلام کند که اگر در این کار گستاخی لازم را ندارد، ما حاضریم تک تک سران فتنه را رهسپار جهنم کنیم. آخر کاسه صبر ما لبریز شده است. اگر ما می خواستیم مثل خواص بی بصیرت مثل برادر شما از انقلاب اسلامی دفاع کنیم، به قرآن قسم تا به حال جمهوری اسلامی ده بار کفن پوسانده بود. ما اما مثل پدران مان از رهبر دفاع می کنیم. به همان شور و شری. اگر شما تاب بیانیه های دیگر موسوی را دارید، ما نداریم. ما بی تاب شده ایم دیگر از دست صبر شما.
6- دستگاه قضایی لطف کند و کارنامه خود در قبال فتنه گران را اعلام کند. چند آشوبگر عاشورا توسط شما اعدام شد؟ الان رسیدیم به سالگردش. از این پس هر توهینی که موسوی به نظام مقدس جمهوری اسلامی بکند، ما از چشم صبر شما می بینیم. و چرا نبینیم؟ و اصلا چرا موسوی در بیانیه خود رسما و علنا چند قدم دیگر در فحاشی های خود به جلو برندارد؟ قوه قضاییه که با او با موسوی خوئینی ها با خاتمی با کروبی با عفت مرعشی با محسن هاشمی با فائزه هاشمی و با جمیع آنان کاری ندارد؛ من مانده ام از حجب و حیای سران فتنه! با این دستگاه قضایی، من مانده ام که چرا موسوی رسما به خون شهدا فحش نمی دهد؟ من مانده ام که چرا آشوبگران، دوباره تحرکی از خود نشان نمی دهند؟ با این دستگاه قضایی، چه بزدل اند سران فتنه! و چه بی جگرند آشوبگران عاشورا.
7- لطف کنید و با ما چون شیوخ اهل نصیحت سخن نگویید. ما خود پیر شده ایم از بس در جوانی، پیرهن پاره کرده ایم. ما خود ذغال فروشیم؛ خواهش می کنیم به ما نفرمایید که؛ “آقا” گفته اند سران فتنه را کاری نداشته باشید، تا مردم، خود متوجه قضایا شوند. ما بسیجیان تخسی هستیم؛ لطفا اندرونی و بیرونی نکنید اخبار را. هیچ کس چون ستاره مَحرم راز ماه و اخبار ماه نیست. ما همه چیز را می دانیم. ما اینقدر می دانیم که در روز 9 دی کیفر خواست سران فتنه را ملت نوشت و شما تاخیر کردید در اجرای عدالت. ما ملت پی به فرعونیت سران فتنه، پی به گوساله پرستی شان برده ایم. ما ملت ملتفت شده ایم که سران فتنه گوسفندی به نام سارکوزی را می پرستند. شما لطف کنید و سران فتنه را اعدام کنید. نترسید؛ آب از آب تکان نمی خورد.
8- اینگونه مواقع مدعی باید دلیل اقامه کند. بله! می دانم؛ من اما مدعی نیستم. مدعی شما هستید. شما در مقام عمل و با صبر نابه جای خود ادعا کرده اید که حکم سران فتنه، تا به امروز، اعدام نبوده. غیر از این است؟ بفرمایید با کدام دلیل فقهی و قضایی و محکمه پسند تا کنون موسوی خوئینی ها اعدام نشده است؟ عذر می خواهم از شما. و معذرت می خواهم از همه خوانندگان این نامه… در کدام جماعت و در کدام مجمع مثلا روحانیون و بعضا با حضور  خاتمی و به سرکردگی همین جناب خوئینی ها، گفته شد که؛ “ما این بار باید خامنه ای را از تخت پایین بکشیم؟”. خاتمی پشیمان شده یا موسوی و یا موسوی خوئینی ها و یا کروبی و یا عفت مرعشی؟ کدام شان پشیمان شده اند؟ اینها که همچنان همان راه فتنه را می روند. اما اگر شما بگویید خاتمی پشیمان شده، من به شما عرض می کنم؛ چون در مثل مناقشه نیست، شک نکنید که توبه گرگ، مرگ است. این اداها از نفاق این ملعون است و نه از پشیمانی او. منافق ترین سران فتنه همین خاتمی است. گول این ملعون را نخورید. و آیا جز این است که از اولین آمرین فتنه خانم عفت مرعشی بود؟ “بریزید در خیابان ها”، یعنی جناب آقای آملی! بریزید در خیابان ها و علی را از تخت پایین بکشید. چرا این زنی که آمر فتنه بوده، یعنی آمر محاربین بوده و یعنی آمر به قتل غلام کبیری ها و سایر شهدای بسیج بوده، و به کدام دلیل فقهی در دستگاهی که شما سکان دارش هستید، اعدام نشده؟ شما اعدام نمی کنید؛ توقع دارید این زن برندارد بگوید؛ از مهدی هاشمی به گرمی استقبال خواهد شد؟ با چه کسی تعارف دارید شما؟ با استوانه ها و مکعب مستطیل ها؟ اما ما با خون پدران مان تعارف نداریم. ما الکی این همه سال یتیمی نکشیده ایم. آقای آملی! موسوی در بیانیه آخرش به پدر من اهانت کرد، چون “بابای ماست خامنه ای”. من آن کس را که اهانت به بابااکبر کند در کامنت های وبلاگم، شاید بگذرم، اما از موسوی هرگز. دستگاه قضایی بفرماید کی و کجا موسوی را اعدام می کند، که من کارمند جمهوری اسلامی نیستم که نظم این نظام مقدس ببندد دست و پایم را. من فرزند انقلاب اسلامی ام و کاری به اصول قانون اساسی ندارم. اصول قانون اساسی برای من، خطوط وصیت نامه پدرم است. قوه قضاییه برای خودش بهتر است که سران فتنه را اعدام کند. صبر ما دیگر سر رسیده است.
9- جناب آقای آملی! اگر تا پیش از این اعدام سران فتنه، خواسته از روی حقیقت ما از شما بود، از این لحظه به بعد، مصلحت نظام ایجاب می کند که بر اساس عدل و اصول فقهی و محکمه پسند (که ما نمی دانیم؛ شما که می دانید) سران فتنه را اعدام کنید. نیز باید خواص بی بصیرت را به هر گونه که صلاح می دانید، متنبه کنید که چفیه را لباس شهدا را لطف کنند و ندزدند. چفیه را برادر شما متاسفانه اشتباه گرفته با شال گردن. و با پوتین هم آقای قالیباف عکس بیاندازد، ما را فقط یاد “پوتین” می اندازد که جام جهانی بعدی قرار است در این کشور یعنی “روسیه” برگزار شود. حالا جناب آملی! هی این سبزها بردارند و بگویند “مرگ بر روسیه!”
10- و آخر نکته؛ با خبر شدیم دستگاه قضایی بالاخره جواب استخاره اش را گرفت و شهلا جاهد را اعدام کرد. راستی یک سئوال که بیانگر عمق فشلی دستگاه قضاست و این البته فقط تقصیرش گردن شما نیست؛ اگر قرار بر اعدام این زن بر طبق نص صریح قصاص بود، چرا تا این همه کش دار شد؟ فقط قوه قضاییه می خواست همه دنیا را و همه جهانیان را از این موضوع باخبر کند؟ و سوژه دهد دست این و آن؟ آیا این اعدام می بایست به یک پروژه و یک پروسه برای دستگاه قضایی تبدیل می شد؟ و باز یک سئوال دیگر. آمدیم و آن دنیا همین شهلا جاهد جلوی شما را گرفت، که چرا من را عاقبت اعدام کردید اما سران فتنه را نه؟ جواب شما چیست؟ اگر این بنده مرحومه، آن دنیا یقه دستگاه قضایی را بگیرد که؛ چرا من اعدام شدم و فائزه و مهدی و عفت مرعشی اعدام نشدند؟ جواب شما چیست به عنوان سکان دار دستگاه قضایی؟ و مگر مادر شهید حسین غلام کبیری، بخشیده خانم عفت مرعشی را؟ و مگر ملت 9 دی، این اولیای دم و این اولیای خونِ دل مادران و پدران چند شهید داده، بخشیده اند سران فتنه را؟ و مگر خامنه ای بخشیده سران فتنه را؟ شما متحیرم که از کدام کیسه دارید می بخشید؟ خامنه ای آنقدر مهربان و رئوف است که از حق خود بگذرد، اما از حق خون پدران ما و از حق خونِ دل ما، نخواهد گذشت مولای ما. لبیک به خامنه ای است اعدام سران فتنه. کوچکترین لبیک به خامنه ای است. لبیک بزرگتر به “حضرت ماه” کار ما ستاره هاست. آمریکا و اسرائیل جرئت دارند حمله کنند. مثل سگ از ما می ترسند. آمریکا و اسرائیل با 200 کلاهک هسته ای با 2500 ماهواره جاسوسی، مثل سگ از ما می ترسند، شما ببین سران فتنه مثل چی از قوه قضاییه حساب می برند!
***
این نکته را اما مجزا می نگارم با تفکیک 3 ستاره که در بالا آمد. می دانید چرا “آقا” شما را به جای جناب هاشمی شاهرودی بر این صندلی خطیر گماردند؟ چون شما علاوه بر عنصر فقاهت و دانشمندی، “جوان” هم هستید. یعنی به تناسب مسندی که بر آن تکیه زده اید، جوان هستید. جوان، نه به معنای خامی و ناپختگی، که به معنای انگیزه و شور بیشتر. مهمترین حکمتی که از انتصاب شما به این سمت، من برداشت کردم این بود؛ جوانان معمولا اگر هم بخواهند قربانی کنند، مصلحت را قربانی حقیقت می کنند. یعنی تشخیص مصلحت سنجان را قربانی عدالت می کنند. هیچ اندیشه کرده اید که چرا همواره “آقا” روی جوان بودن شما تاکید می کنند؟ و شما را فقیه جوان و یا اندیشمند جوان می خوانند؟ پیران را مصلحت سنجی رواست و جوانان را به عدالت طلبی شان می سنجند. در این مهم بسی اندیشه کنید جناب آقای آملی. آخر سخن و شاید به قصد مزاح. آن دیگر برادر شما “جواد” در فتنه نمره خوبی گرفت اما چفیه اش را این دیگر برادرتان می اندازد. ما و اخوان لاریجانی را داستان دور و دراز و پر رمز و رازی است. خداوند پدر فرزانه و حکیم تان را که حقا دانشمندی بی همتا و نمونه ای نادر از علمای اهل فضل بود، با “حضرت باقرالعلوم” محشور و مشهور کند. آمین. و از تحمل و سعه صدرتان ممنون. و اینک “والسلام” که در خود “سلام” هم نهفته دارد! علیک اش را می خواهید بگویید؛ سران فتنه را اعدام کنید.

-------------------------------------------------------------------------------------

واکنش آیت الله لاریجانی به بیانیه جدید موسوی: " فرق است بین کسانی که اشتباه خود را جبران می‌کنند با کسانی که در اشتباه و عناد خود غوطه‌ور می‌شوند "

 تحلیل کیهان در مورد بیانیه جدید موسوی 

 واکنش روح الله حسینیان به احضار قدیانی : نمیدانم در دستگاهی که سنگها را بسته اند و سگها را رها کرده اند ، نزد چه کسی شکایت برم .

مقاله حسین قدیانی در روزنامه وطن امروز : زندان رفتن ما هم حکومتی است!

-------------------------------------------------------------------------------------

بعد از نوشت :

+ به دنبال طرح برخی انتقادات از دستگاه قضایی؛ "مشرق" و پربازدیدترین وبلاگ فارسی‌زبان تحت پیگرد قرار گرفتند.

+آقای لاریجانی لطفا به جای حزب اللهی ها ، معاندین مصرّی که فرمودید را مجازات کنید !

+صدها وبلاگ نویس حمایت خود از قطعه 26 را اعلام کردند ( وبلاگ حمایت از حسین قدیانی )

+ وبلاگ های حزب اللهی یکی یکی فیلتر می شوند ...

+ هم حسین قدیانی تند رفت هم قوه قضاییه ...

+ بصیرتی باید ، که جنگی نو در رگ تاک است!


کلمات کلیدی: سیاست


نوشته شده توسط امین 89/9/21:: 7:56 عصر     |     () نظر

 در تاریخ اسلام ، معماری اسلامی بر پایه طراحی های گبندی شکل بنا شده . بنای گنبدی شکل تداعی کننده رسیدن از کثرت به وحدت است . در واقع جسم و جان انسان در ارتباط با نماد های الهی آرامش می گیرد . به هر جا که نظر کنی تو را به سمت خداوند سوق می دهد. جامعه اسلامی برای رسیدن به تمدن اسلامی باید دوباره به آن زیبایی ها رجوع کند .
اما متاسفانه چند سالی است که معماری ها در کشور به سمت هرم کامل یا هرم های نیمه کشیده شده است . این نوع معماری همواره در کشورهای غربی که شیطان تحت لوای حکومت فراماسونری بر آنها حکومت می کند رایج بوده . اما معماری ساختمان های دولتی با نماد فراماسونری در ایران که شاید از دولت هشتم پایه ریزی شده است هنوز متوقف نشده . شاید مصوبه شورای شهر تهران ( + ) مبنی بر ممنوعیت بلند مرتبه‌سازی به شکل هرمی در تهران آغازی خوبی برای جلوگیری از ادامه چنین روند اشتباهی باشد اما این اتفاق نیست که بدون برنامه ریزی صورت گرفته باشد . آیا قول بررسی نمادهای فراماسونری در طراحی های متروی تاتر شهر( + ) یا پوشیده کردن یکی از این نمادها چیزی از اصل ماجرا کم می کند ؟
به نظر می رسد ساده گذشتن از کنار چنین نمادهایی و پشت پرده های آن ضربه سنگینی به نظام در آینده خواهد زد . براستی عدم اجازه تکرار چنین طراحی ها و ساخت و سازهایی پاک کردن صورت مسئله نیست ؟ آیا این نفوذ فراماسونری در مجموعه نظام نبود که فتنه سال گذشته را به وجود آورد . دشمنان فرصت افشاگری را از شهید دیالمه و آیت گرفتند تا اینکه سال 88 مردم به عینه و با صرف هزینه زیاد دیدند فراماسونری چه طور در بنده مسئولان نفوذ کرده است . کجایند شهید دیالمه ها و آیت ها تا بار دیگر لزره بر تن ایادی کفر و نفاق بیاندازند ... 

ظاهر قدیمی میدان انقلاب با نماد عاشورا و انقلاب اسلامی
ظاهر قدیمی میدان انقلاب با نماد عاشورا و انقلاب اسلامی

خود نمایی ستاره شش پر اسراییل در پوشش سازه جدید میدان انقلاب
خود نمایی ستاره شش پر اسراییل در پوشش سازه جدید میدان انقلاب

 یکی از چشم های نماد فراماسونری واقع در ایستگاه متروی تاتر شهر( ولیعصر )توسط مسئولین مربوطه پوشیده شد
یکی از چشم های نماد فراماسونری واقع در ایستگاه متروی ولیعصر توسط مسئولین مربوطه پوشیده شد

نماد تک چشم شیطان قبل از پوشیده شدن در ایستگاه مترو تئاتر شهر
نماد تک چشم شیطان در ایستگاه مترو تئاتر شهر

 نماد برنامه تلویزیونی مثلث شیشه ای  هرمی است که قسمت بالایی آن جدا می باشد(نماد چشم شیطان)
برنامه تلویزیونی مثلث شیشه ای که هرم نماد آن است

 احداث نماد فراماسونری اطراف حرم امام
احداث نماد فراماسونری اطراف حرم امام

 مجلس شورای اسلامی که به شکل هرم طراحی شده است
مجلس شورای اسلامی که به شکل هرم طراحی شده است

 ابلیسک های سه‌گانه مدخل کنونی شیراز (شمال دروازه قرآن)
ابلیسک های سه‌گانه مدخل کنونی شیراز (شمال دروازه قرآن)

 نماد اوبلیسک ساختمان بانک توسعه صادرات
نماد اوبلیسک ساختمان بانک توسعه صادرات

 نماد اوبلیسک ساختمان بانک قوامین

 نماد دروازه شیطان راه آهن جمهوری اسلامی
نماد دروازه شیطان راه آهن جمهوری اسلامی

 نقش ستاره داوودی، بر ساختمان مرکزی فرودگاه مهرآباد(مسئولان اعلام کرده اند این طراحی از قدیم به جای مانده!)
نقش ستاره داوودی، بر ساختمان مرکزی فرودگاه مهرآباد

 


کلمات کلیدی:


نوشته شده توسط امین 89/9/10:: 11:47 عصر     |     () نظر
   1   2      >