سفارش تبلیغ
صبا ویژن
منتظر
دربارهمنتظر


امین
انتظار یعنی رفتن و رسیدن ... رسالت شیعه در عصر انتظار، افزایش وسع خود و تلاش برای رسیدن به قدرت حکومت بر جهان به شیوه صالحان است ...
آهنگ وبلاگ

سلام علیکم . دیدم امتحانات نیم ترم دانشگاههاست گفتم به یک امتحان سخت اشاره کنم . یک امتحان از یک درس تخصصی . 4 واحدی هم هست و به شدت توی معدل تاثیر گذاره، استادش هم بسیار سخت گیره . جالب اینه که این درس، پیش نیاز درس "انتظاره" . و جالب تر اینکه همنیاز درس "زمینه سازی ظهور" . جزء دروس اجباریه و اتفاقا به همه ی ورودی های جدید هم دادند! به همه ی همه . به وسعت عالم . درس "فلسطین" و غزه . یک عده حتی یک جلسه هم سر درس حاضر نبودند! یک عده سر کلاس مسخره بازی در می آوردن . استاد هم همونطور که گفتم سخت گیره پروژه داده، امتحان میان ترم گرفته، حضور غیاب میکنه ...
امتحان این درس داره برگزار میشه و وقت امتحان نیز رو به پایان است ... ما از اونایی که درس نخوندن مثل دولت های عرب انتظار نداریم که الان سر جلسه بتونن به سوالات جواب بدن ... اما می تونن همین الان هم با کمی دقت و گرفتن جانب حق مفهوم بعضی سوالات رو بفهمن شاید یک نمره ای بگیرن .
ولی به شدت تذکر میدم که مثل بعضی ها که اواسط ترم رفتن حذف کردن بعد از امتحان یکدفعه نرن درس رو حذف کنن که ترم بعد از اینی که هست بدتر میشه . یه جور دیگه باید جواب بدن .

غزهخوبه یک مقدار بیشتر در مورد اون حرفی که اول زدم توضیح بدم ... در مورد درسهای "غزه" و "زمینه سازی ظهور" و درس "انتظار" 
درس امروز یعنی غزه برای ملت ها یک امتحانه . نمیدونم سختی فقر و یا درد زخم گلوله یا درد از دست دادن خانواده چقدر برای مردم دنیا تجربه شده و آیا اصلا تجربه شدن و یا نشدن این درد ها باعث همدردی مردم دنیا با غزه میشود یا نه . اما غزه امروز به ما میخواد بگه آهای منتظرای مسیح و مهدی(عج) و ادیان دیگر و موعود های وعده داده شده شان، نسبت خود را با ظالم و مظلوم روشن کنید ... که اگر روشن کردید نسبت خود را با آن موعود ظلم ستیز  نیز روشن کرده اید ...
میخواد بگه آهای ادعاهای زمینه سازی ظهور ،‏برای رفع ظلم در این نقطه ی حساس تاریخی چه حرکتی انجام داده اید ؟ 
فردا از ما جواب میخواهند ، امام زمان(عج) و بالاتر از همه خداوند از ما سوال خواهند کرد ... در مورد "واجتنبوا الطاغوت" کلمه ای که بارها در قرآن آمده و ما را به دوری و مبازره با طاغوت در همه ی زمان ها و همه ی مکانها دعوت میکند.
به همین چند سال پیش برگردیم که هنوز از یادمان نرفته . که اصلاحات سعی کرد به طاغوت برگردد و به جای آنکه به کمک مظلوم بشتابد سعی کرد که با ظالم همراه شود که نمونه ی بارز آن یکی از بندهای نامه ی ننگین دولت خاتمی برای دولت آمریکا بود که در آن اعلام کرد که دیگر از حماس حمایت نخواهد کرد...
ولی  امروز به برکت دولت اسلامی و انقلابی و راهبرد های دولت نهم، زنگ فروپاشی رژیم صهیونیستی به صدا در آمده است و تاریخ با جزئیات و ذره ذره حوادث و اجتناب از طاغوت ها و یا کمک به طاغوت ها را ثبت کرده است... 
----------------------------------------------------------------
در همین زمینه: خروش وبلاگی در حمایت از غزه/غزه در آستانه یک فاجعه انسانى


کلمات کلیدی: برداشت


نوشته شده توسط امین 87/9/8:: 8:52 عصر     |     () نظر

چند روز پیش سایت العربیه به نقل از یک منبع ایرانی اقدام به جعل یا تحریف یک حدیث و انتشار آن و انتساب آن به افکار ایرانی کرد و در ادامه ی این خبر، سایت العربیه سعی در رد برخی از اعتقادات شیعیان نمود .
طبق خبر سایت العربیه که بدون منبع دقیق آمده، انتخاب اوباما رئیس جمهور جدید آمریکا، قبلا در احادیث وعده داده شده بود و ائمه ی معصومین از انتخاب این فرد بسیار خوشحال هستند ! و البته اوباما بعدا برای کمک به امام زمان (عج) بزرگترین لشکر جهان را سازماندهی خواهد کرد !!!
انتساب چنین تفکراتی به شیعیان و مردم ایران توسط چنین سایتی نشان از یک هدف عمده دارد و آن این است که محور تفکر و تحلیل مسائل روز جهان را در پیچ و خم های این چنینی گم کرده تا شوک انتخاب اوباما به ریاست جمهوری آمریکا فرصت تحلیل درست را از مردم بگیرد .
این شایعه تا آنجایی پیش رفت که سایت فردا نیوز این خبر را با تحریف بیشتری منتشر کرد تا حدی که از خبر العربیه و انتخاب اوباما با عنوان ظهور حضرت مهدی نام برد یعنی ایرانیان اوباما را نعوذبالله امام زمان میدانند!!!
به راستی اینکه اگر باراک حسین اوباما از نژادی ایرانی باشد یا اینکه پدر او اهوازی و یک شیعه بوده است و یا حتی اگر در احادیث چیزی شبیه ویژگیهای اوباما آمده باشد -که نیامده- فرقی در سیاست های شیطان بزرگ پیش خواهد آورد و واقعا اوباما طرفدار سیاستهای آخرالزمانی و ولایتی ایران اسلامی خواهد شد؟
بهتر است با نگاه دقیق تری به مسئله نگاه کنیم .

yes we can بله ما میتوانیم 

-اوباما یک سیاه پوست است و انتخاب یک سیاهپوست و به نظر آمریکاییها یک "نژاد پست" چیز عجیبی است .
-اوباما با شعار "تغییر" به عرصه ی انتخابات آمد و بزرگترین دلیل پیروزی او همین شعار و نظرات او برای برگرداندن نیروهای آمریکایی از عراق به آمریکاست. عراقی که دولت بوش میکوشد با قبول تمامی ضررهای بزرگ و بی نظیر آن حتی الامکان در عراق باقی بماند تا وعده های آخرالزمانی خود برای تسلط بر دنیا را از دست ندهد.
-اوباما جمله ی "ما میتوانیم" را سرلوحه ی کار خود انتخاب کرده است . این شعار قبلا توسط احمدی نژاد استفاده شده بود و شعاری است که مبنای نظری آن از مام راحل(ره) گرفته شده و در برابر عقب ماندگی ها و استکبار جهانی مطرح شد تا ایرانی بداند که میتواند  در برابر امریکا بایستد... حالا چرا خود این استکبار امروز محتاج شعار ما میتوانیم شده است ؟
مواردی که از نظر گذشت جای بحث و بررسی را در مورد اوباما و چرایی انتخاب اوباما توسط سیاستمداران و مردم آمریکا به وجود می آورد.

شکست اهداف مسیحیت صهیونیستی (اوانجلیست)
یهود قبلا به خوبی توانسته بود در دین مسیحیت تحریف به وجود بیاورد طبق این تحریفات ، جرج بوش و روئسای قبلی که طبق سیاستهای یهود ِ قدرتمند در آمریکا، با شعارهای جذاب آخرالزمانی وارد صحنه شده بودند طرح آماده سازی برای جنگ آرمگدون را در دستور خود داشتند طبق تحریفاتی که در انجیل صورت گرفت و بعد ها به دینی به نام شاهدین یهوه یا همان مسیحیان صهیونیست معروف شد به مردم آمریکا قول داده شد که تا سال 2007 میلادی مسیح(ع) ظهور خواهد کرد ! و برای این ظهور و بازگشت باید مقدماتی چیده شود از جمله اینکه مراسم خاصی باید در قدس انجام پذیرد و مسجدالاقصی تخریب و معبد سلیمان بنا شود و حکومت صهیونیست ها تشکیل شود بعد از این اتفاقاتی خواهد افتاد و دشمنان مسیحیت و یهودیت یعنی مسلمانان در سطح وسیعی کشته خواهند شد و...
سریع از مطالب میگذرم تا حق مطلب بیان شود . بوش که به دروغ، خود را از طرف خداوند موظف به تدارک جنگ آرماگدون اعلام میکرد در جهت زمینه سازی ظهور مسیح(ع) به عراق و افغانستان حمله کرد برای همین بود که ایران را محور شرارت نامید و ایران را به ساخت بمب هسته ای متهم کرد. اینکه این وعده ها محقق نشد و آخرین حربه ها مثل جنگ سی و سه روزه ی سال 2006 نیز نتوانست به این وعده ها ی دروغین و تحریف شده جامه ی عمل بپوشاند بحث دیگری است اما اینجامهم این است که مردم آمریکا و کشورهای دیگر که منتظر این وعده ها بودند نه تنها با شکست و دروغین بودن آمال های تحریف شده ی دینی خود مواجه شده اند بلکه تمام نظام غرب اعم از نظام فرهنگی مثل آزادی های فردی و جنسی و نتایج مهلک آن، نظام سرمایه داری و اقتصادی که بحران اقتصادی کم نظیر را برای دنیا به وجود آورده و دیگر نظام های شکست خورده مثل تفکر اومانستی و سکولار غرب و شیطان بزرگ که پوچی و آمار بالای خودکشی را برای غرب در مقایسه با دیگر نقاط دنیا به بار آورده است ، این نشان از یک برزخ و رستاخیز بزرگ برای مردم آمریکا و دیگر کشورهای جهان است که در گذشته ی خود و راه حل های متفکران انسان محور غربی یک بازنگری کرده و چشم به یک سخن جدید بیاندازند...
حقیقتا چرا بعد از دویست سال تجربه ی برنامه ریزی شده و مطالعه شده حالا شعار تغییر و شعار ما میتوانیم رای اول خود را آن هم برای یک کنیایی و سیاه پوست که به گفته ی نیوزویک اوباما اگر به چندین سال قبل برگردیم یک برده ای بیش نخواهد بود ، انتخاب اول مردم آمریکا می شود؟(1)
تفکر باطل غربی و شیطانی با صبر و مقاومت سربازان اسلام در ایران اسلامی و دیگر نقاط جهان شکست خورد و از صحنه ی روزگار کنار میرود که به فرموده ی قرآن کریم: جاء الحق و زهق الباطل ان الباطل کان زهوقا ...

دکتر احمدی نژاد و تلاش برای رسیدن به تمدن اسلامی
دکتر احمدی نژاد در همین راستا بود که اخیرا از دانشمندان و علمای فن خواست که به سرعت نظام اقتصادی نوینی بر پایه ی تفکر اسلامی و نه تفکر شکست خورده ی غربی بنا کنند ، دکتر احمدی نژاد بنا بر راهنمایی و اشارات رهبری در حقیقت میکوشد با بازسازی ایران اسلامی در همه ی و ایجاد وتبیین روشهای اسلامی برای حکومت در همه ی ابعاد، این حرکت را جلوی چشمان مردم جهان از جمله امریکا که به دنبال یک روش جدید بر پایه ی حقیقت و خدامحوری است قرار دهد تا زمینه سازی ظهور امام عصر (عج)را با ایجاد یک تمدن اسلامی(2) فراهم سازد . نه اینکه مثل دولت قبلی یعنی دولت آقای خاتمی با شعار گفتگوی تمدنها ، اسلام را در نظام غرب حل و نابود کند...
change تغییردکتر احمدی نژاد در سخنرانی های متعدد سعی دارد راه رسیدن دستان مردم ایران به دستان مردم آمریکا را فراهم سازد و تمام تلاشهای انجام شده به این دلیل است که امروز ملت ایران و دانشمندان و علما و دانشجویان و همه ی مردم با دستان پر آماده ی ارائه ی این تمدن غنی اسلامی به تمدن رو به افول غرب است.
دکترین نظام جمهوری اسلامی ایران امروز به دنبال نفوذ سیاسی در آمریکای لاتین یا دیگر کشورها نیست بلکه میخواهد به چشمان جستجوگر مردم دنیا برای یافتن حقیقت پاسخ دهد.
اوباما هم اکنون میراث دار تمام خرابی ها ی نظام شیطانی است که امروز بیرون زده است . و بهتر است برای جبران آن همانطور که دکتر احمدی نژاد در پیام تبریک خود به اوباما نوشت روبه سوی انبیاء و دستورات الهی بیارود ... ولی ایا اوباما اینچنین خواهد کرد؟
سالهای آتی نشان میدهد که اوباما در خروج از عراق به راستی به دنبال ساختن مجدد امریکا بر پایه ی درست است یا دوباره به دنبال راه های صهیونیستی و استکباری و دزدی مالها و جانهای انسانها خواهد رفت . آینده خواهد دید که امریکا و دموکراتها به دنبال یافتن راه الهی و بازگشت به دین هستند یا با روشهای جدید میخواهند به یهود برای تسلط بر جهان کمک کنند .
اینکه یهود برای اولین بار در سرسپردگی نامزد ریاست جمهوری آمریکا شک کرد و اینکه وقتی اوباما در کنفرانس آیپک از اسرائیل حمایت کرد آرامشی برای اسرائیل به وجود آمد نشان از یک حرکت جدید دارد ...اسرائیل امروز آنقدر ضعیف شده است که نمیداند آیا رئیس جمهور جدید آمریکا 100 در صد حافظ منافع اسرائیل هست یا نه و خود این شک کردن یعنی پایان کار اسرائیل.
آیا اوباما تجربه ی جدید بر پایه ی خدامحوری بنا خواهد کرد یا بر پایه ی انسان محوری؟
البته همانطور که در تحلیل ها آمده است: شرایط جمهوری اسلامی در برابر امریکا از محکماتی است که قابل تغییر نیست. اگر تغییری است، باید در رفتار و کردار امریکا باشد. تغییری که تنها با اقرار رئیس‌جمهور امریکا بر حضور غاصبانه صهیونیست‌ها در فلسطین و تلاش در جهت تحقق حقوق مردم فلسطین قابل قبول است؟ آیا اوباما این مسیر را طی خواهد کرد؟! زهی گمان باطل!
--------------------------------------
(2) مطالب مرتبط :  پروفسور مولانا : انتخابات اخیر آمریکا خالی از بحث و تفکر حول مسائل بنیادی اندیشه سیاسی و اقتصادی  و  در مقابل پر از شعار درباره مسائلی مانند مالیات، آموزش و پرورش، بهداشت، سقط جنین و... بود.
(1)از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامى در دیدار مسؤولان نظام 6/8/83 : ما یک انقلاب اسلامى داشتیم، بعد نظام اسلامى تشکیل دادیم، مرحله‏ى بعد تشکیل دولت اسلامى است، مرحله‏ى بعد تشکیل کشور اسلامى است، مرحله‏ى بعد تشکیل تمدن بین‏الملل اسلامى است. ما امروز در مرحله‏ى دولت اسلامى و کشور اسلامى قرار داریم؛ باید دولت اسلامى را ایجاد کنیم.
در همین زمینه : دولت نهم، گذار به دولت اسلامی / جنجال و هیاهو علیه دولت اسلا‌می


کلمات کلیدی: برداشت


نوشته شده توسط امین 87/8/17:: 9:17 عصر     |     () نظر

.به بهانه ی برگزاری دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال.

حدود سال 80 بود که سریالی با عنوان بدون شرح از شبکه سه پخش میشد نقش اول اون سریال یک تکه کلامی داشت که اون موقع توی کل ایران تیکه شده بود .
دیجیتالم کجا بود...

سریال بدون شرح

زیاد صحبت نکنم. فقط همین که یکی از خدمات دولت نهم این بود که عرصه ی رسانه های دیجیتال را شناخت . ویژگی دولت جوان همینه دیگه ...
البته دولت های قبلی هم این عرصه را میشناختند اما بدون نظارت و اعمال مدیریت ... رسانه های دیجیتال رو رسما و مستقیما داده بودند دست شیطان.
اونوقت یک عده بچه بسیجی و حزب اللهی توی این جنگ فرهنگی دست تنها سالها داشتند توی این عرصه با دشمن معاند توی اینترنت و کلا عرصه ی دیجیتال مبارزه میکردند ...
این دولت اول کار اومد حداقل نظارت رو بر سایتها انجام بده حداقل دولت بدونه مثلا این سایت با این قدرت تاثیر توسط کدام شخص حقیق یا حقوقی مدیریت میشه  اومد طرح ساماندهی وبسایت ها رو راه اندازی کرد...
دشمن با موشک زد ... امانش نداد...
اما حالا وزارت فرهنگ قدرتمند شده . قدرت ملت ... فقط قدرت خدا...
نظارت بر محتوای رسانه های دیجیتال در کشور
حالا دیگه دست های شیطان رو شده ...برای جهانیان... هیچ حرکتی از چشم ایران اسلامی دور نمی ماند...
یا علی


کلمات کلیدی: برداشت


نوشته شده توسط امین 87/8/12:: 3:6 عصر     |     () نظر

سالهای سیاه اصلاح طلبی که بی بند و باری در برخی طبقات اجتماعی رواج یافته بود ... یادم میاد که توی خیابون و پارک، دختر پسرها مثل اتاق خواب زن و شوهر ها همدیگر را در آغوش میگرفتند . الان نمیخوام عکسهایی از این دست رو که توی اینترنت زیاد پیدا میشه توی وبلاگم بگذارم . بحث جای دیگریست. تا اونجایی که من یادم میاد مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی هیچوقت نوامیسشون رو جلوی دوربین ها حاضر نمیکردند چه برسد به اینکه آنها را در آغوش گرفته و ببوسند... اما آقای خاتمی که به گفته ی طرفدارانش "عین خارج" است به تبعیت از روشهای غربی و آزادی و سوت و کف و از این حرفها جلوی دوربین دخترش را بغل کرده و می بوسد .

خاتمی و دخترش

شاید در نگاه اول عکس بالا زیاد تعجب آور نبود اما آنجایی که خاتمی حسابی عین خارج شد و با دختران ایرانی و خارجی دست داد و آنها را بغل کرد یک ذره به غیرتمان بر خورد . البته در ِگوشی خدمتتان عرض کنم فسادی که در دولت ایشون رواج پیدا کرد نا گفته پیدا بود که به شخص خاتمی و تفکراتش بر میگرده ، و دیگه لازم نبود برای تابلو شدن این تفکرات ، آقای خاتمی شخصا با زنان دست بده...

فیلم خاتمی در جشنواره 40چراغ که خاتمی دست روی شانه یک دختر می زنه و صدای همه بلند میشه

دست دادن خاتمی با دختران ایتالیایی

فشردن بازوی دختری توسط خاتمی در مراسم دوم خرداد

سعی کردم دراین نوشته ی زیاد صحبت نکنم ولی از یک واقعه میترسم .
دوران تبلیغات نهمین انتخابات ریاست جمهوری وقتی دیدم که در یک مراسم تبلیغاتی دکتر قالیباف که در یک ورزشگاه برگزارشده بود آهنگ های آنچنانی پخش شد فهمیدم با یک خاتمی جدید روبرو هستیم .
امروز قالیباف پوسترهای بزرگ در شهر میزند و سخنان رهبری را در مورد خدمت کردن بزرگ بزرگ مینویسد . امروز قالیباف حسابی به سر و روی شهر میرسد اما ...
اما قالیباف مرد رقابت با دکتر احمدی نژاد نیست . میدانی چرا . چون بوی خدمت نمیاد ... خدمت برای خدا ...

قالیباف و دخترش

آقای قالیباف، نشریات وابسته به شما خیلی به دولت حمله میکنند . بگو چنگالهایشان را به سمت دشمن نشانه روند، نه به سمت دولت خدمتگزار انقلابی... کار که برای خدا نباشد چه مثل اقای خاتمی برای رضایت غربی ها باشد چه مثل شما اگر برای خودانسان و ریاست جمهوری آینده ی انسان باشد هیچ فرقی نمی کند . کار از ریشه خراب است.
مدل غربی - کپی برابر اصل - کار برای رضای غیرخدا


کلمات کلیدی:


نوشته شده توسط امین 87/7/20:: 4:55 عصر     |     () نظر

سلام . اینجا بزنگاه تاریخ است . جاییکه قرار است تمام کفر در برابر تمام اسلام صف آرایی کند . و بگو از کدامین قبیله ای ... و قس علی هذا
انقلاب اسلامی ایران راه را برای بشریت هموار کرد تا به امام برسند ... و اینک در میعادگاه نهم، احمدی نژاد نمایشگاه عدالت برپا کرد نمایشگاهی که رهبری، روبان سبز آن را قیچی کرد  تا اینکه هر کس خواست این نمایشگاه را ببیند و خود انتخاب کند که با حسین است یا با یزید ... و البته اگر با یزید بود  الی وقت معلوم  فرصت امتحان داشته باشد و توبه ...اگر حُر می بودی خود را نجات میدادی ... وگرنه هنگامه ی جنگ که فرا رسد این بار حسین ابن علی ها به مسلخ نخواهند رفت بلکه قیامتی برپا خواهد شد به اندازه ی انتقام گیری ِ تمام مظلومین تاریخ  و وای بر ما اگر در این محشر کبری در صف یزید باشیم  که اینک انتقام تاریخ  را  مهدی موعود خواهد گرفت ...

رهبری در دیدار با هیئت دولت2/6/1387 : "استکبارستیزى - که معناى ویژه‏ى انقلابى خودش را دارد - در این دولت تشخص و تمیّز پیدا کرد. معناى استکبارستیزى دشمنى کردن با دولتهاى دنیا نیست، معنایش دشمنى کردن با استکبار است. استکبار - از هر دولتى و از هر نظامى سر بزند - آفتِ براى بشریت است. البته امروز امریکا و صهیونیزم مظهر استکبارند؛ لیکن هر جا، هر کس، هر دولتى و هر مجموعه‏اى که نسبت به دیگران استکبار بورزند، آفتى در جامعه‏ى بشرى و در نظام زندگى انسان به وجود مى‏آورند "

و تو اگر احمدی نژاد را این وسط ببینی و به لباس و کاپشن او گیر دهی می فهمم که هیچ نمی فهمی چرا که این دولت به فرموده ی رهبری خط قرمزی کشید که مبنا دست بشریت قرار  گیرد . نه اینکه احمدی نژاد خط قرمز باشد بلکه احمدی نژاد بنا بر خواست الهی خط قرمز استکبار و استضعاف را روشن کرد تا من و تو فرصت انتخاب آگاهانه داشته باشیم و بنویسیم که از کدامین قبیله ایم .

امام خمینی (ره) 4 خرداد 58 قم :  " امروز روزى است که خداى تبارک و تعالى به ما آزادى و استقلال مرحمت فرموده است، و ما را با این آزادى و استقلال امتحان مى‏کند. ما را آزادى مرحمت فرموده است که ببیند در این آزادى ما چه مى‏کنیم. ما مستقل شدیم و خداوند به ما این مرحمت را فرمود تا ما چه بکنیم: آیا ما هم از مستکبرین باشیم یا از مستضعفین؟ هر فرد، مى‏شود که مستکبر باشد و مى‏شود مستضعف باشد. اگر من به زیر دستهاى خودم، ولو چهار نفر باشد، تعدى و تجاوز کردم و آنها را کوچک شمردم، بنده خدا را کوچک شمردم، من مستکبرم و او مستضعف؛ و مشمول همان معنایى است که مستکبرین و مستضعفین هستند. اگر شما کسانى که زیر دستتان هست ضعیف شمردید و به آنها خداى نخواسته تعدى کردید، تجاوز کردید، شما هم مستکبر مى‏شوید. و آن زیردستها مستضعف. ببینیم ما از این امتحان، از این بوته امتحان چطور بیرون مى‏آییم. آیا سرفراز بیرون مى‏آییم یا گردن کج و شکسته؟ آیا ما با بندگان خدا به طورى که خداى تبارک و تعالى امر فرموده است رفتار مى‏کنیم؟ حالا که آزاد شدیم، آزادى را وسیله براى خدمت به خلق و خدمت به خالق قرار مى‏دهیم. یا آزادى را براى مخالفت با خدا و استکبار بر مردم؟."
خیلی علاقه دارم در این زمینه صحبت کنم اما مجال نیست . هاشمی و خاتمی و هاشمی منشان و خاتمی منشان 16 سال فرصت پیدا کردند ... وشد آنچه شد که امروز سخنگوی کارگزاران رسما اعلام میکند که هاشمی از اول لیبرال بوده است . امرزو خاتمی این میهمان استکبار جهانی و کاخ سفید  و شاگرد 8 سال لیبرالیسم  علنا با زنان مصافحه میکند آیا اینها کسانی نبودند که انقلاب کردند؟ چرا اما اینجا نقطه ی تمایز استکبار و استضعاف است .امام فرمودند که حالا که انقلاب کردیم و آزاد شدیم حالا هنگامه ی یک امتحان بزرگ است .  احمدی نژاد نه به عنوان شخص بلکه به عنوان یک روش و منش توانست این مرز بندی ها را نشانمان دهد ... دکتر متشکرم .

یادم میآید نزدیک انتخابات مجلس هشتم بود که آمریکا دو بار از اصلاح طلبان حمایت کرد آن وقت بود که رهبری هشدار دادند : "من بارها به بعضى از افراد سیاسى که فعالیتهائى دارند و گاهى یک مخالف‏خوانیهائى میکنند، تذکر داده‏ام، نصیحت کرده‏ام؛ گفته‏ام مواظب باشید مرزهاى میان شما و دشمن کمرنگ نشود؛ پاک نشود. مرز وقتى کمرنگ شد، احتمال اینکه کسانى از این مرز عبور کنند یا دشمن از این مرز عبور کند و بیاید این طرف یا دوست و خودى غافل شود و از مرز عبور کند و برود به دامن دشمن، زیاد خواهد بود. مرزها را روشن کنید؛ مشخص کنید."   ( رهبر انقلاب 19/ 10/ 86 )
البته رهبری باردیگر بر مشخص کردن مرزبندی ها تاکید کردند : "نماینده‏ى صالح آن کسى است که پایبندى او به اسلام باشد، پایبندى او به عدالت باشد، پایبندى او به منافع ملى باشد، مرز او با دشمن مرز مشخصى باشد. اگر این نشد، آن نماینده، نماینده‏ى خوبى نخواهد بود؛ نماینده‏ى ملت در واقع نخواهد بود. خوشبختانه در کشور ما مجموعه‏هاى سیاسى‏اى که هستند، نسبت به مبانى اسلام و انقلاب تقریباً همه، بجز یک اقلیت کوچکى، متفق‏القولند؛ منتها مرزها را باید روشن کرد. بعضى، از دشمن رودربایستى دارند؛ بعضى، ملاحظه‏ى دشمن را میکنند. ملاحظه‏ى ملت را باید کرد، ملاحظه‏ى خدا را باید کرد، نه ملاحظه‏ى دشمن را."  (رهبر انقلاب22/ 12/ 86 )
این مسئله اینقدر برای رهبری با اهمیت است که بار ها و بارها آن را مطرح کردند. رهبر انقلاب در دیدار اعضاى ستاد برگزارى مراسم ارتحال حضرت امام خمینى (ره) 1/3/1387 :
"مرزهای سیاسی و اعتقادی همانند مرزهای جغرافیایی است که اگر کمرنگ شوند و یا حساسیت‌ها در قبال آنها کم شود، ممکن است برخی خودی‌ها بدون آنکه متوجه باشند وارد حریم بیگانگان، و یا برخی بیگانگان و غیرخودی‌ها وارد حریم انقلاب اسلامی شوند...متأسفانه این اتفاق در کشور ما افتاد و براثر غفلت‌ها،‌ در برخی مواقع، اهتمام جدی برای حفاظت از مرزهای فکری، عقیدتی و سیاسی نشد و در نتیجه کسانی که از خانواده انقلاب و عاشق امام بودند به تدریج و بدون آنکه متوجه شوند از مرزها عبور کردند و براثر تنفس در فضای خارج از این مرزها، دچار دگرگونی و تغییر شدند ."
 امیدوارم  این ماه مبارک به همه ی افراد کمک کرده باشد که اگر بر اثر غفلت ها وارد مرز دشمن شدیم سریع تر بر خط مستقیم الهی و که بر اساس احادیث همان امیر المومنین (ع) است برگردیم. یا علی 
+"عبور از احمدی نژاد" ممنوع!
+واقعا نمیدونم این چپی و راستی چه طور دروغ و تهمت و گناه شده کارشان .روزنامه های کارگزارانی و اصلاح طلبان رو آدم نگاه میکنه شاخ درمیاره . هر روز دروغ نیرنگ. اینها چه کردند با ملت . الان در هفته ی دفاع مقدس بودیم  مثال بزنم یک نمونه اش فیلم انقلاب و دفاع مقدس . اوایل انقلاب چقدر فیلم در مورد قبل از انقلاب و یا دفاع مقدس ساختند که من در جوانی تمام تصویری که از انقلاب و دفاع مقدس که اون زمان رو ندیدم اون فیلم ها تشکیل داد... حالا چی؟ 16 سال لیبرالیسم برای ما چی داشت؟ فیلم انقلاب که همش شده بود مسخره بازی و یادگاری برای ما جمله ی اون خانم که میگفت : داری منو ! . فیلم دفاع مقدس چی ؟‏ من فقط فیلم به نام پدر رو دیدم و فهمیدم چه خبره . اینکه به جوان ما بگن که ما اشتباه کردیم جنگ کردیم و شما الان هر مشکلی دارید به خاطر اون کار اشتباه ما بود.
الان هم بعضی از بی خبران  میگن که چرا ما باید برای هفته ی دفاع مقدس بزرگداشت بگیریم (که این خانم سمیه توحیدلو یک نمونه بود). این حرف این افراد حاصل مدیریت فرهنگی همون آقایون است...  


کلمات کلیدی: شیعه


نوشته شده توسط امین 87/7/9:: 4:3 عصر     |     () نظر
   1   2      >