سفارش تبلیغ
صبا ویژن
منتظر
دربارهمنتظر


امین
انتظار یعنی رفتن و رسیدن ... رسالت شیعه در عصر انتظار، افزایش وسع خود و تلاش برای رسیدن به قدرت حکومت بر جهان به شیوه صالحان است ...
آهنگ وبلاگ

یک مقدمه تکراری اما لازم است یادآوری کنم . صهیونیست ها اعتقادات تحریف شده ای را وارد تفکرات مسیحیان کردند ، و بدین صورت اوانجلیست ها شکل گرفتند و حکومت آمریکا رو به دست گرفتند . طبق این آیین منحرف ، برای ظهور مسیح می بایست دولت اسرائیل تشکیل شود و گوساله سرخ موی سه ساله در بیت المقدس سر بریده شود و مبعد سلیمان بر روی خرابه های مسجد الاقصی ساخته شود سپس نیروهای شر (به تعبیر آنها مسلمانان) متشکل از سپاه ایرانی، قفقازی، سودانی، لیبیایی و... از عراق حرکت می‌کنند و به این منطقه هجوم می آورند و جنگ آرماگدون در منطقه ای به همین نام در فلسطین و طبق نظر مفسرین اوانجیلیسم،  بین سال 2000 تا 2007 روی خواهد داد .  مقالات زیادی در این مورد وجود داره فقط می خواستم یک یاداوری انجام بدم .
خوب حالا نگاه کنید ... گوساله سرخ مویی که در موسسه معبد در آمریکا به دنیا آمده بود سال 2000 سه ساله شد .اونها آماده تخریب بودند اما هیچ حرکتی رو به علت بیداری مردم جهان که به واسطه انقلاب اسلامی ایران به وجود اومده بود نتونسند انجام بدهند.
اکنون ده سال از این واقعه می گذره . چهره واقعی یهود برای مردم دنیا مشخص شده . حالا اسرائیل با کل مردم جهان درگیر شده . کشتی آزادی متشکل از مردم  60 کشور جهان دیروز برای کمک رسانی به مردم غزه به این منطقه نزدیک شدند . حمله اسرائیل و شهید شدن 20 نفر ،زخمی شدن 60 نفر و حدود 500 اسیر...

کاروان آزادی

توجه کنید . این یک جنگ جدیده . یک ارماگدون دیگر اما نه آن آرماگدونی که اونها طراحی کردند . جنگی که ابتکار عمل رو در اون جبهه اسلام به دست گرفته .  رهبری در پیام امروز خود در این مورد تاکید کردند:
"کار نمادین و درخشان اعزام کاروان دریایی به غزه، باید در ده‌ها شکل و شیوه‌ دیگر بارها و بارها تکرار شود. حکومت سفاک صهیونیست و حامیان آن بویژه آمریکا و انگلیس باید قدرت شکست‌ناپذیر عزم و بیداری وجدان عمومی جهان را در برابر خود ببینند و حسّ کنند."

این یک جنگ جهانی است که اسرائیل اون رو شروع کرده اما مدیریتش با ماست . جبهه حق و باطل به سرعت در تمام جهان در حال شکل گرفتنه . امروز در بسیاری از کشورهای جهان تظاهرات خودجوش برگزار شد . هر دولتی که این جنایت رو محکوم نکنه مورد انتقاد قرار می گیره . این خیلی مهمه که مردم از کشورهای گوناگون و ادیان مختلف ، در این جنگ و به نفع جبهه حق کشته می شوند ، زخمی می شوند و به اسارت می روند .
اسرائیل اکنون درون یک جنگ جهانی قرار گرفته . ما مثل اونها جنگ های جهانی که میلیونی کشته می ده رو مدیریت نمی کنیم . این جنگ کشته های کمی داشته اما بیداری بزرگی رو در جهان ایجاد کرده . دو سال قبل یکی از اساتید که امروز جزء مسئولین دولت است در یکی از همایش های دانشجویی ، به نکته جالبی اشاره کرد . اینکه ما می خواهیم به مسیحیان یادآوری کنیم که در گذشته چقدر از یهودیان نفرت داشتند.
یهودی ها در طول تاریخ قوم منفوری بودند این رو از تاریخ به راحتی میشه اثبات کرد . مسیحیان و یهودیان ضد صهیونیست امروز دارند به یاد می آروند که یهود چه کسی است . آیات قرآن در مورد یهود داره براشون نمایان می شه .
امروز صهیونیزم مانده و بیداری ملت های جهان ... پایان عمر اسرائیل نزدیک است.

اعتراض مردم جهان به جنایات اسرائیل

---------------------------------------------------------------------
+نمایندگان مجلس: حمله به کاروان آزادی اعلان جنگ رژیم صهیونیستی به جامعه جهانی است
+اعلام آمادگی فراکسیون انقلاب برای تجهیز کاروان‌‌های اعزامی به غزه
+ جمع آوری جهانی امضا در حمایت از کاروان آزادی    
+ فرم ثبت نام برای اعزام به غزه


کلمات کلیدی: برداشت


نوشته شده توسط امین 89/3/11:: 11:47 عصر     |     () نظر

داریم تمرین می کنیم .
اگر قرار بود  امام زمان ظهور کنند و ما خواب باشیم و یکهو! بیدار شیم بگیم واااااااااااای مامطیع بی چون و چرای امام عصر هستیم ... خوب دیگه امام (عج) غیبت نمی کردند ... ما خواب بودیم یک یک ائمه ما رو شهید کردند ... داریم تمرین ولایت پذیری می کنیم ... که کربلا تکرار نشه ... بیداری ، بصیرت ...
داریم تمرین می کنیم ... آقا مطیعیم ... هر چی شما بگید ...
جمعه روز رحلت کسی است که فرمود : انقلاب ایران نقطه شروع انقلاب جهانی حضرت حجت (عج) است ... 
انقلاب امام زمان شروع شده ... جمعه می خواهیم بریم پشت سر نماینده امام عصر  باشکوه ترین نماز جمعه تاریخ اسلام رو بخوانیم ... تمرین کنیم که آقامون اومد بزرگترین نماز رو بخونیم ... مطیع ... مطیع ... مطیع

+ فرمانده سپاه تهران با اشاره به ثبت‌نام 5 میلیونی مردم پیش‌بینی کرد : باشکوه‌ترین نماز جمعه تاریخ اسلام به امامت رهبر معظم انقلاب
+ امام روح الله : انقلاب مردم ایران نقطه شروع انقلاب بزرگ جهان اسلام به پرچمدارى حضرت حجت- ارواحنافداه- است که خداوند بر همه مسلمانان و جهانیان منت نهد و ظهور و فرجش را در عصر حاضر قرار دهد ( صحیفه امام- ج‏21-ص 327 )


کلمات کلیدی: شیعه


نوشته شده توسط امین 89/3/9:: 11:53 عصر     |     () نظر

بسم الله الرحمن الرحیم
أَلَمْ یَأْتِهِمْ نَبَأُ الَّذینَ مِنْ قَبْلِهِمْ قَوْمِ نُوحٍ وَ عادٍ وَ ثَمُودَ وَ قَوْمِ إِبْراهیمَ وَ أَصْحابِ مَدْیَنَ وَ الْمُؤْتَفِکاتِ أَتَتْهُمْ رُسُلُهُمْ بِالْبَیِّناتِ فَما کانَ اللَّهُ لِیَظْلِمَهُمْ وَ لکِنْ کانُوا أَنْفُسَهُمْ یَظْلِمُونَ (سوره توبه آیه70)
 آیا گزارش [حال‏] کسانى که پیش از آنان بودند: قوم نوح و عاد و ثمود و قوم ابراهیم و اصحاب مَدْیَن و شهرهاى زیر و رو شده، به ایشان نرسیده است؟ پیامبرانشان دلایل آشکار برایشان آوردند، خدا بر آن نبود که به آنان ستم کند ولى آنان بر خود ستم روا مى‏داشتند.

پس از آنکه رئیس جمهور اعلام کرد از سوی یکی از علمای تهران نامه ای در مورد احتمال وقوع  زلزله تهران دریافت کرده است و پس از انتشار سخنرانی های آیت الله خوشوقت ، توسط علمای دیگر در نماز جمعه های تهران نیز در مورد این مسئله هشدار داده شد . اما وجه اشتراک تمام این هشدار ها این بود که بدحجابی امروز خطرساز است و با توبه می توان از ایجاد زلزله جلوگیری کرد .
امروز می خوام در این پست وبلاگ کمی در این مورد صحبت کنم و شاید با اشاره به چند خاطره ابعاد این قضیه رو بررسی کنم .
خبرها تحلیل ها و مطالب بسیار زیادی در نشریات و سایت ها در مورد این مسئله بیان شده . الحمدلله توجه ها جلب شده و دولت هم با فراهم کردن تجهیزات و امکانات و برنامه هایی که به سرعت در حال عملیاتی کردن اونهاست سعی می کنه عواقب این زلزله احتمالی رو کم کنه . اما به نظر، دولت در بحث فرهنگی مقابله با زلزله یعنی همون "توبه" کار زیادی نکرده .
زمان زلزله بم رو به یاد بیارید . چند ده هزار کشته .چند وقت بعد از زلزله که قضیه سرزدن به مصدومان زلزله که در بیمارستان های تهران بستری بودند داغ بود ما هم به همراه فامیل به دیدار چند مصدوم رفته بودیم. مادرم تعریف می کرد که برای خرید عروسک و اسباب بازی برای کودکان بستری شده به یک فروشگاه اسباب بازی رفته بود . وقتی به فروشنده گفت این همه عروسک رو برای کودکان بمی می خواد بخره، فروشنده سریع یک لحظه به خودش اومد و موهاش رو داخل روسریش داد ...
حجابچرا ما باید اینقدر از قضیه پرت باشیم که به جز عذاب و انذار و ... به خودمون نیاییم ؟ فرهنگ اینقدر مظلوم باشه که درون حکومت اسلامی زندگی ضداسلامی داشته باشیم . برای من خیلی جالبه وقتی توی خیابون راه می رم به خاطر ظاهر نسبتا مذهبی که دارم وقتی از کنار خانومی رد می شم و اونها چشمشون به من می افته موهاشون رو مرتب می کنند !
من حجت الاسلام نیستم و ریش چند سانتی متری هم ندارم ولی خوب ظاهر نسبتا مذهبی دارم . یعنی مذهب اینقدر در زندگی ها گم شده که با دیدن یک ظاهر نیمه مذهبی خیلی ها یادشون می افته یک دین و مذهبی هم وجود داره . فرهنگ عمومی مردم از بین رفته . این قضیه برای الان هم نیست برای سال 71 است که رهبری فرمودند دشمن شبیخون فرهنگی زده و داره قتل عام فرهنگی می کنه .
دکتر احمدی نژاد هم که با شعار فرهنگ اومد اینقدر از زمین  و هوا زدنش که آمریکا واسرائیل هم سال گذشته زبون باز کردند . رسانه های ضد دینی و ضد انقلابی دوباره جون گرفتند . رگبار فیلم ها و بازی های غربی دست دستفروش ها سر چهارراه های تهران غوغا می کنه .شبکه های فیلم توی ماهواره و اینترنت هم همینطور . ملتی که تا نصف شب سریال های خارجی رو دوره می کنن ، یا شبکه های فارسی یک و ... رو نگاه می کنند اصلا وقت نمی کنند صداوسیمای جمهوری اسلامی رو ببینند. اون ها توی حال و هوای کشور نیستند آمریکا به خوابشون اومده . واقعا واقعا واقعا وقتی توی خیابون انسان های با ظاهر مذهبی رو میبینند یادشون میاد که عجب! یک دینی هم هست !
توی خونه ،سر کار، توی دانشگاه ، اینترنت و ... توی فضای ذهنی غربی زندگی می کنند . بعضی از اقشار مردم جسمشون اینجاست ولی تمام ورودی های ذهنشون رو غرب تامین می کنه . اصلا جمهوری اسلامی توی برخی مناطق تهران حکومت نداره . حکومت فیزیکی هست اما فرهنگی ؟ چه چیزی هست که ملت نتونند دانلود کنند؟ چه جایگزینی هست ؟ 
حالا که نظام اسلامی تثبیت شده(از نظر توان نظامی و ...) ، وقت اون نرسیده که نظام، حکومت فرهنگی خودش رو پایه ریزی کنه ؟ چند میلیون کشته ای که ممکنه در زلزله تهران به وجود بیاد هزینه کمی نیست .شاید تهران مستحق این زلزله است . پس از آنکه سال گذشته خیابان ها صحنه مقابله با ولایت مطلقه فقیه شد . ما مستحقیم . ما مُردیم . فقط دنبال آباد کردن دنیای خودمون هستیم . معیار خط حق و باطلمون شده خطوط متروی افتتاح شده . مردم زمان جنگ نظامی با اسلحه و هر چیزی که داشتند جلوی دشمن ایستادند. اما زمان این جنگ فرهنگی هیچ حرکتی نکردیم . بگو ببینم چند لیتر بنزین داری؟ خوشه چندی؟ ...
نزدیک یک سال از مدیریت جدید معاونت سینمایی وزارت ارشاد گذشته . کجاست نشانه های تحول ؟ دولت دهم تموم بشه و احمدی نژاد و احمدی نژادی ها بروند که شما نمی تونید کاری بکنید . از این 8 سال 3 سال مونده . تموم شد .
خداوند به ما ظلم نکرد بلکه خودمون به خودمون بد کردیم . وضعیت بدحجابی در تهران وحشت ناک شده . یک شبه هم اینجوری نشده .غرب به اسم فیلم های سینمایی تمامی مسائل ضداخلاقی و ضد الهی رو اپیدمی کرده سر هر کوچه دست دستفروش ها ... 
مردم چرا برای فرهنگ صدقه نمی دهند ؟ ما خودمون سعی کنیم اکثر صدقه ای که می دیم جهت کارهای فرهنگی باشه . حالا علاوه بر مردم ، دولت چرا به دنیال چند کار فرهنگی در سطح فرهنگ عمومی کشور نیست . دولت احمدی نژاد تموم شد . آقا تموم شد . هر کاری کردید فقط سه سال ... سه تا فیلم ؟ سه تا طرح ملی ؟ ... این رو هم بگم که رهبری فرهنگ را به چهار دسته تقسیم می کنند : 1-فرهنگ ملی 2-فرهنگ عمومی 3-فرهنگ تخصصی 4-فرهنگ سازمانی .
حالا به نظر می رسه بیشترین نیاز در زمینه فرهنگ عمومیه و کمترین کار هم در این عرصه صورت گرفته . البته دولت کارهایی انجام داده مثلا همین "طرح رحمت" که مرکز امور خانواده و بانوان ریاست جمهوری راه انداخته بسیار موثر بوده اما بیشتر از این انتظاره .  به قول آیت الله خاتمی ‍، همین طرح عفاف و حجاب رو که چند سال پیش تصویب شده اجرا کنید . اجرا کنید ... 
امروز تشییع پیکر شهدای عزیزی بود. تهران خیابان انقلاب غوغا بود ... بهشت شده بود ... خداوندا به خاطر اخلاص و یقین این عزیزان ما رو ببخش... اینها بعد از بیست سال چرا برگشتند ؟ اومدند دل های ما رو زنده کنند ...خدایا خودت فرستادیشون مردم هم به بهترین نحو تجلیل کردند ... 
دوستان ما رو حلال کنید ... بوی الرحمن می دهیم ... هر شب دعا می کنیم خدا ما رو ببخشه ... ولی زلزله است دیگه ... ما با غربی ها فرق داریم . حجت بر ما تمام شده ...پاداش و جزامون هم با اونها فرق داره.
یا فاطمه الزهرا (س)

مراسم تشییع پیکر 89 شهید دفاع مقدس در تهران

-----------------------------------------------------------------------------------------
-پیغام یکی از علمای بزرگ تهران به احمدی‌نژاد در مورد زلزله 
-
آیت الله خوشوقت : مردم برای دفع بلای زلزله به توبه و صدقه روی بیاورند  
-
آیت‌الله سیداحمد خاتمی : معصومین(ع) به ما می‌گویند اگر بر درگاه خدا رفته و انابه کنید، زلزله متوقف می‌شود
-حجت‌الاسلام صدیقی : زلزله‌هایی که بر اثر گناه حاصل می‌شود راهی جز این ندارد که ما به یاد خدا باشیم و به دین پناه ببریم.  
-
آیت الله جنتی : وقوع زلزله تهران قابل پیش بینی نیست، اگر هم باشد بدون شک با دعا، نیایش، توسل و خیرات قابل پیشگیری است
-زلزله تهران از نگاه روایات و احادیث
- استاندار تهران:وقوع زلزله در تهران قطعی است
-رئیس سازمان مدیریت بحران: گسل های تهران فعال شده است
-پاسخ به شبهات : اگر زلزله یا آتشفشان بلاست چرا بر سر اسرائیلی‌ها نمی‌آید؟
-
حجت الاسلام صدیقی در نماز جمعه این هفته تهران : برخی مطرح می‌کنند با این‌که در دنیای غرب بی‌بندباری و بی‌عفتی است، چرا در آنجا طوفان و زلزله نمی‌آید، اولا چه کسی گفته است نمی‌آید؛ در برخی مناطق طوفان و زلزله هم می‌آید؛ اما ما نمی‌گوییم تنها علت آن گناه است. گناه یکی از علل است. ضمن آن‌که خداوند برای کفار قانون استدراج و املاء را مطرح کرده است. خداوند کسانی را که مورد بغض او قرار دارند رها می‌کند تا به قعر جهنم بروند.»
لو رفتن پروژه تابستانی فتنه در خیابان حجاب
+++ دانلود مستند تکان دهنده از وضع فرهنگی دانشگاه ها


کلمات کلیدی: برداشت


نوشته شده توسط امین 89/2/24:: 8:50 عصر     |     () نظر

 از شهید ادواردو(مهدی) آنیلی (فرزند سوپرمیلیاردر ایتالیایی) خاطره جالبی در رابطه با این ایام و شکست آمریکا در طبس به جای مانده که مربوط به حضور وی در یک کارخانه هلی‌کوپترسازی در آمریکاست.

شهید آنیلی در کنار آیت الله خامنه ای

وی  یک بار در امریکا به بازدید از یک کارخانه هلی‌کوپترسازی می رود و مقامات کارخانه و ژنرال‌های ارتش امریکا درباره کارخانه و تولیداتش برایش توضیح می دهند. در ادامه بازدید به یک هلیکوپتر می‌رسند که یک ژنرال در موردش می‌گوید، این هلیکوپتر تمام تکنولوژی‌های برتر جهان را در خود دارد و از همان هلی‌کوپترهایی است که در جریان طبس به کار رفته است. ادواردو می‌گوید در طبس که این هلی‌کوپترهای امریکایی شکست خورده‌اند. آن ژنرال امریکایی هم در پاسخش می‌گوید خدای آنها از هلیکوپترهای ما قوی‌تر بود.
بعدها ادواردو به یکی از دوستان ایرانی‌اش گفته بود که با تمام سختی‌ها و مصائبی که به من وارد می‌شود هر از چند گاهی چنین جمله‌هایی من را سر حال می آورد!

--------------------------------------------------------------------------------
+ خدای ایرانی‌ها از هلی‌کوپترهای ما قوی‌تر بود
+ یادآوری : گری سیک مشاور سابق امنیت ملی آمریکا سال 78 پس از سفر به ایران و ملاقات با برخی مسئولین و روشنفکران در مصاحبه ای با اشاره به جریان اصلاحات میگوید : " من چگونه خوشحال نباشم از اینکه موج تازه ای در ایران برپا شده که مصمم است طومار حکومت اسلامی را در هم بپیچد و حکومتی نظیر حکومت ایران در دوران شاه را روی کار بیاورد. من در ایران روشنفکرانی را دیدم که اشاره های ما را دنبال می کنند انها ششلولی بالا برده اند تا هر کس و هر چه با ما ناسازگار است را هدف قرار دهند .  خبرنگار میپرسد مثلا چه چیزی را ؟ گری سیک جواب میدهد: مثلا حتی ولایت فقیه راکه من فکرمیکنم درصحرای طبس تکنولوژی برتر ما را در اراده ی خود دفن کرد -کیان شماره144
امام روح الله: شن ها مامور خدا بودند+ نکته 1 : این آمریکایی های نفهم ! باز هم نفهمیدند که همان ولایت فقیهی که تکنولوژی غرب را در اراده خود دفن کرد ، باز هم بر آنها چیره می شود . و ولایت فقیه توانست در جنگ نرم سال 88 تکنولوژی فکری غرب را در اراده خود دفن کند. 
نکته 2 : گری سیک می گوید ولایت فقیه تکنولوژی ما را در اراده خود دفن کرد . این یعنی چی ؟ یعنی از نظر گری سیک ولی فقیه اراده کرد و سپس تکنولوژی ها نابود شدند ...
این ولایت مطلقه فقیه ویژگی های معصومین را به ارث برده است . تجلی کننده ی اسماء و صفات الهی است . اراده می کند و سپس ...
آیا آمریکا فکر می کند می تواند به سمت ایران بمب اتمی شلیک کند ؟ تجربه طبس فکر می کنم تجربه خوبی براشون باشه . 


کلمات کلیدی: شیعه


نوشته شده توسط امین 89/2/8:: 12:36 صبح     |     () نظر

قبل از عید وقتی دیدم تلویزیون تاریخ پخش فیلم "زن بابا" رو زیرنویس کرده یک لحظه ناراحت شدم ، احساس کردم قرار است دوباره بحث ازدواح مورد تمسخر و ملعبه بشه . همینطور هم شد . جدای از این، گله ی من در این نوشتار گله از بی حرمتی به مردم و از بین بردن حرمت مسائل جنسی است . سعی کردم هر شب فیلم زن بابا رو ببینم و لیستی از بی حرمتی هاش رو جمع کنم . اما بعضی از قسمت هاش رو نتونستم ببینم . طی این 15 شب که این سریال پخش می شد به طور متوسط هر قسمت دو بار سخیفانه با مسائل جنسی شوخی کردند .
بین خانواده ی ما و حتی فامیل به راحتی نمی تونستیم بشینیم کنار هم و تلویزیون ببینیم . آهنگ و رقص تیتراژ ابتدایی سریال زن بابا که بحث زیادی داره . ولی من می خوام فقط به چند مورد از تیکه ها و شوخی های شرم آور این سریال اشاره کنم .من واقعا از طرح چنین مسائلی معذرت می خوام.
-در سریال زن بابا دو بار به کودکی عزیزآقا اشاره شده که در کودکی شخصی در تاریکی با عزیزاقا کارهایی کرده و این خاطره بدی براش شده و برای همین از تاریکی می ترسه ...
- نصف شب عزیز اقا به فریدون میگه دربیار! چشمای فریدون هم از حدقه می زنه بیرون می گه چیو ؟ که عزیز آقا میگه کارت ها رو ...
-عزیز آقا می گه به روباهه گفتند شاهدت کیه گفت اونجام ...
- بهبود میگه باید بزنی جای حساس فیل...
-بهبود به زنش می گه یک چیزی می خوام بهت بگم خجالت می کشم که بعد از اصرار زنش می گه ببین ساعتم شب رنگه ...(این شوخی رو از یک جوکی برداشت کردند که طرف به زنش می گه...)
من واقعا نمی دونم چی بگم . تنزل دادن بحث ازدواج به شوخی ها و روابط پایین تنه بدترین نوع جنگ نرم رسانه امروزه که متاسفانه صداوسیما رسما وارد این گرداب شده. بین خانواده و فامیل ما رسم نیست اینجوری شوخی کنند. چه کنیم ایرانی ها مذهبی هستند . آقای ضرغامی که فرمودید امسال پای سریال ها می نشینید و نگاه می کنید . بگید ببینم شما تو خونه با پسر و دختر و همسرتون شوخی های پایین تنه می کنید که پس از بازبینی شخصی این فیلم ها اجازه پخش می دید ؟
من واقعا برای خودمون متاسفم . ما باید بریم به پیشنهاد شهید آوینی که به سردار قاسمی گفت "باید صداوسیما را شخم زد" عمل کنیم . سالهاست ما ساکت نشستیم و مثل سینما ، تلویزیون رو هم اختصاصی کردند برای عده ای اونوقت این جنبش سبز با فائزه هاشمی باید بروند صداوسیما رو تسخیر کنند؟
اونی که به صداوسیما ایراد داره ما هستیم . برید وبلاگ ها رو بخونید . اونوقت به دهنمکی که تا به حال تجربه سریال نداشته برای انتقام گرفتن(+) میگن بیا برای شبکه 5 فیلم بساز. باز هم به ده نمکی که نشون داد با ، بازی کردن با لغات و بدون استفاده از شوخی های زشت میشه کار طنز کرد.
شبکه یک با تقی تاکسی ترک و شبکه سه با سوری خانم ترک بار ها آذری زبان ها رو مسخره می کنه . حالا ما با فامیل نشستیم دور هم داریم این سریال ها رو می بینیم من هرچی نگاه می کنم می بینم یکی از نزدیکان ما که ترک هست یک ذره به این فیلم نمی خنده من هم خجالت کشیدم به بقیه گفتم حرمت نگه دارید نخندید .  واقعا متاسفم  برای این رسانه ی ملی!!!
------------------------------------------------------------------------------------
+انتقادررسایی از بکار بردن برخی الفاظ نامطلوب در سریال ها
+سلحشور: سریال‌های نوروزی سرشار از لودگی بود
+وقتی دروغ? پای ثابت سریالهای طنز نوروزی میشود
+از "اوزموبیل" روایت فتح تا "دارا و ندار" ده نمکی
+دانشگاه عمومی یا توالت عمومی!
+محک ناموفق نوروزی رسانه ملی


کلمات کلیدی: برداشت


نوشته شده توسط امین 89/1/14:: 10:49 عصر     |     () نظر