سفارش تبلیغ
صبا ویژن
منتظر
دربارهمنتظر


امین
انتظار یعنی رفتن و رسیدن ... رسالت شیعه در عصر انتظار، افزایش وسع خود و تلاش برای رسیدن به قدرت حکومت بر جهان به شیوه صالحان است ...
آهنگ وبلاگ

اخیرا گروهی فعالیتی رو آغاز کرده اند که یکسری از احادیثی که از  لحاظ سندقوی هم نیستند رو به صورت کاملا غیرمنطقی کنار هم چیده اند و شروع کرده اند به منطبق کردن افراد مشهور در آخرالزمان با اشخاص معروف کنونی . مثلا میگن نفس زکیه شهید حکیمه . شعیب ابن صالح احمدی نژاده ، سید یمانی سید حسن نصرالله است و ...

چند ماه قبل دکتر شفیعی سروستانی در یکی از برنامه های شبکه تهران از این حرکت جدید به شدت انتقاد کرد .حالا جالبه این دوستان جوان!  از آقای شفیعی سروستانی گلایه تندی هم کرده اند . اتفاقا دیشب داشتم رادیو معارف رو گوش می دادم حجت الاسلام یوسفیان نیز با ارائه دلایل منطقی و بررسی روایات از این حرکت به شدت انتقاد کرد . ایشون اشاره داشتند این دوستان کل احادیثی که در مورد این تطبیق ها استفاده میکنند از دو کتابه  که چیزهایی که در این کتاب ها می بینیم در کتاب های معتبر و اصلی دیده نمی شه .یکیش کتاب الزام الناصب هست که نویسنده اش در اون زمان قصدش این بوده که یکسری مباحثی رو جمع آوری کنه که اگر بعد ها کسی خواست پیرامون امام زمان (عج) مطالعه کنه پیرامون این حرف ها هم تاملی داشته باشه اما این کتاب از لحاظ محتوایی کتاب قابل قبولی نیست حتی کتاب دیگری که این ها به اون استناد می کنند یعنی کتاب  عصر ظهور است که توسط آقای کورانی نوشته شده که خود نویسنده در جاهای مختلف کتاب اشاره می کنند روایات این کتاب ضعیف است و از جهت سند و متن دارای اشکالاتی است ونویسنده تحلیل هایی می کنند ودر آخر هم اشاره می کنند که خداوند از همه امور آگاه است و ممکن است این مطالب دقیق نباشه. دیگری هم یکی از خطبه های حضرت علی (ع) است که اون هم از لحاظ سندی ضعیف است.
حالا بحث من این نیست . دیشب حاج آقای یوسفیان یک جا اشاره کرد به شیعب ابن صالح، که تا حالا به سه نفر گفته اند شعیب ابن صالح که دوره  دو نفرشون تموم شده و حالا نوبت نفر سومه.
واقعا جالبه . شنیدم یک زمانی به خاتمی حتی امام زمان هم می گفتند . به نظر میرسه اصرار بیش از حد بر این مشابه سازی ها می تونه خیلی خطرناک باشه . دیروز حجت الاسلام نصوری (معاون مرکز تخصصی مهدویت ) در برنامه به سوی ظهور اشاره کرد که رهبر انقلاب قبلا فرموده بودند در مسئله مهدویت به جای اثبات باید به تعمیق مهدویت بپردازیم .

حالا این دوستان اینترنتی ما هم همینطورند .واقعا برای خودمون متاسفم . این بازی با روایات هیچ نتیجه ای نمی ده . بیایید وسط میدون ببینید چه خبره . یک عده به جای ورود به مسائل جاری دنیا و تلاش برای حل اون ، نشسته اند کنار و تحلیل می کنند . تحلیل کنید برادران . تحلیل کنید . این حجتیه مدرن است .

اگر میخواهید یکی از آفات تطبیق های ناصحیح از روایات آخرالزمان رو بدونید این دو تا خبر  رو بخونید :

*توسط یک جریان سیاسی انحرافی ، مستندی از حوادث آخرالزمان تهیه شده و در تیراژ حدود 2 میلیون نسخه در سراسر کشور توزیع شده است. این سی دی بیشتر بر مبنای روایات غیر معتبر و تمایلات جناحی تهیه شده است.
*در جلسه اخیر تشکل غیر قانونی موسوم به وعاظ ولایی(وابسته به مشایی) ، فردی به نام کیاپاشا بر مبنای محتوای یک سی دی، سخنرانی کرده و سعی کرده شعیب بن صالح در روایات را به دکتر احمدی نژاد تطبیق دهد. نزدیکان رئیس جمهور می گویند احمدی نژاد از این مشابه سازی ها ناراحت است.

--------------------------------------------------------------------------------------
+ دانلود سخنان دکتر سروستانی در رادیو معارف در رد تطابق
+ دانلود سخنان حجت الاسلام یوسفیان در رادیو معارف در رد تطابق
+نکاتی در مورد فیلم مستند «ظهوربسیارنزدیک است» 
+ پناهیان: به جای پرداختن به حوادث ظهور به "قواعد ظهور" بپردازید
+ مرکز تخصصی مهدویت اعلام کرد؛ مستند" ظهور بسیار نزدیک است" مردود است
+ تأملی در مورد فیلم مستند «ظهور بسیار نزدیک است»


کلمات کلیدی: بصیرت دینی


نوشته شده توسط امین 89/12/14:: 3:9 عصر     |     () نظر

تناقضات جلبک سبز داره خیلی جالب میشه .
ادعا کردند شهید صانع ژاله رو نظام به قتل رسونده (از این به بعد هر کی سیگار بکشه طرفدار جنبش سبزه!)
طبق ادای سبزی ها این پارامترها نتیجه میشه :

- نظام یکی یکی طرفداران جنبش سبز را شناسایی می کند.
- در خیابان آنها را پیدا کرده و به قتل می رساند .
- آنها را به عنوان بسیجی و طرفدار نظام جا می زند .
- با مراسم خاصی آن ها را تشییع کرده و به عنوان شهید به خاک می سپارد.  

به عقل ناقص سبزی ها به خاطر این همه تعقل تبریک می گم . خوب به این ترتیب به همه طرفداران جنبش سبز هشدار می دم . مواظب خودتون باشید ! نظام قصد داره تک تک طرفداران جنبش سبز رو در خیابان ها به قتل برسونه و بعد به عنوان بسیجی اونها رو تشییع کرده و به خاک بسپاره  و به این ترتیب این کار رو اینقدر ادامه میده تا طرفدارای جنبش تموم بشن خیلی خنده‌دار

------------------------------------------------------------
+ ناکامی ضدانقلاب در تکرار سناریوی ندا آقا سلطان در ماجرای شهادت شهید ژاله
+ و این تناقض فاحش !
+ نامه همسر سید شهاب
++ شریعتمداری:شهید صانع به ما خبر می رساند


کلمات کلیدی: برداشت


نوشته شده توسط امین 89/11/30:: 9:42 عصر     |     () نظر

سید شهاب الدین واجدی نویسنده وبلاگ "عکاس مسلمان"دیروز در اغتشاشات تهران توسط عوامل فتنه مجروح شد.

ضرب و شتم

از دوستان وبلاگ نویس مخصوصا دوستان قدیم مجمع وبلاگ نوسان مسلمان دعوت می کنم در محکومیت ضرب و شتم این عکاس وبلاگ نویس به دست فتنه گران به روز کنند.
سید شهاب فروردین 85 در جلسه مجمع
عکس بالا رو فروردین 85 در جلسه مجمع وبلاگ نویسان از شهاب گرفتم.
برای سلامتی جانباز مجمع وبلاگ نویسان مسلمان صلوات
اگر جانبازان دهه اول انقلاب در جنگ سخت مجروح می شدند ، جانبازان دهه سوم وبلاگ نویسانی همچون حسین قدیانی و شهاب واجدی هستند که در جبهه جنگ نرم جانبازی می کنند.

این هم تصویر بسیجی شهید صانع ژاله که دیروز در اغتشاشات به شهادت رسید
شهید صانع ژاله
شادی روح همه شهدای جنگ نرم و سخت صلوات

------------------------------------------------------------------------
+ سید شهاب واجدی :آنقدر با سنگ به سرم زدند که «خون سرم» زمین را قرمز کرد
+ 223 نماینده مجلس خواستار اشد مجازات برای موسوی و کروبی شدند
تصویر شهید صانع ژاله که روز گذشته قربانی فتنه‌گری‌های مزدوران آمریکا و انگلیس شد
تصویر کارت عضویت شهید "ژاله " در بسیج
ناکامی ضدانقلاب در تکرار سناریوی ندا آقا سلطان در ماجرای شهادت شهید ژاله
دروغ پشت دروغ؛دانشجوی دانشگاه هنر با انتشار فیلمی دست فتنه‌گران را دوباره رو کرد


کلمات کلیدی: شیعه


نوشته شده توسط امین 89/11/26:: 3:4 عصر     |     () نظر

 تا به حال  قسمتی از صدقه هایی که میخواستم داخل صندوق صدقات بیاندازم را به خرید کتاب و سی دی های سخنرانی و انتشار آن میان دوست و آشنا یا به صورت چرخشی اخصاص می دادم . خوب باید صدقه دهیم . اما صدقه در راه فرهنگ ! البته ادعا ندارم و خودم از همه از لحاظ فرهنگی فقیر تر هستم . اما باید کتابها ، مقالات و سخنرانی های مختلف را منتشر کنیم. مثلا کیهان بخریم ! بخوانیم و به دیگران بدهیم تا بخوانند تا فقر فرهنگی در جامعه کاهش پیدا کند . به قول رئیس یکی از حوزه های علمیه تهران ، قسمتی از صدقه های خود را به خرید روزنامه کیهان اختصاص دهید ! 

همه اینها به کنار . دوست و آشنا فقرفرهنگی ندارند . ممکن است از نظر اطلاعات جامع نباشند اما فقیر نیستند.من تا امروز فکر می کردم فقیر از لحاظ فرهنگی کسی است که از نظر برخورداری از فرهنگ اصیل اسلامی کمبود داشته باشد و این فقیر اتفاقا نمی داند که فقیر است ...
جوانی که بد حجاب است . یا جوانی که نماز نمی خواند . از نظر من فقیر است . جوانی که به جلبک های سبز می اندیشد ! جوانی که نمی داند امام خمینی (ره) کیست . این یک فقیر است .  و البته نمی داند فقیر است . یا حداقل لذت غنی بودن را نمی داند . یا اینکه نمی داند چه طور امرار معاش کند(معاش فرهنگی ، کسب روزی فرهنگی حلال) 

اما امروز با نوع جدیدی از فقر فرهنگی آشنا شدم . فقیرانی که می دانند فقر هستند و برای رسیدن به ثروت (فرهنگی) تلاش می کنند اما دستشان کوتاه است ...

اینجا چنیوت پاکستان است . جامعه بعثت رجوعه سادات این منطقه روز 22 بهمن جشنی را ترتیب داده و سه نمایش داستانی در رابطه با مبارزات قبل ، حین و بعد از انقلاب(جنگ تحمیلی) را برگزار کرده است . تصاویر اینترنتی مربوط به امام (ره) را قاب کرده و به دیوار زده و پیروزی انقلاب اسلامی ایران را جشن گرفته اند .
اینها فقر فرهنگی دارند . از نظر فرهنگی فقیر هستند اما به دنبال روزی حلال می دوند ...
اینها از راه دور و در وسط سلطه وهابیت در مورد انقلاب اسلامی تاتر برگزار می کنند و نشان می دهند استکبار می خواهد ظهور مهدی (عج) را تکذیب کند اما انقلاب اسلامی ایران نوید بخش ظهور خواهد بود .

اما یک سوال . این مستضعفین را چه کسانی استضعاف کرده اند ؟ چه کسانی می توانند به اینها کمک کنند و نکردند؟ ایا ما در برابر این فقرا مسئولیتی نداریم ؟


کلمات کلیدی: شیعه


نوشته شده توسط امین 89/11/24:: 11:14 عصر     |     () نظر

دکتر احمدی نژاد : حقیقت این است که "حرکت آخر" آغاز شده است و ما امروز در متن یک انقلاب عظیم جهانی به مدیریت امام عصر(عج) قرار داریم. جهان در حال تلاطم و یک بیداری عظیم انسانی در حال وقوع است.
...بیداری و حرکت در جهان منحصر به ایران، خاورمیانه، شمال افریقاو مصر و تونس نیست، بلکه در همه جای جهان از جمله در آمریکای لاتین، آفریقا، اروپا و آسیا این حرکت آغاز شده و گرایش به توحید، عدالت و عدالت گستر حقیقی، روز افزون است

ایران 1357

ایران 1357

ایران 1357

ایران 1357

ایران 1357ایران 1357

 

ایران 1389

ایران

ایران

ایران

ایران

ایران

ایران

ایران

ایران

ایران

مصر 1389

مصر

مصر

مصر


کلمات کلیدی: شیعه


نوشته شده توسط امین 89/11/22:: 10:9 عصر     |     () نظر
   1   2   3      >