سفارش تبلیغ
صبا ویژن
منتظر
دربارهمنتظر


امین
انتظار یعنی رفتن و رسیدن ... رسالت شیعه در عصر انتظار، افزایش وسع خود و تلاش برای رسیدن به قدرت حکومت بر جهان به شیوه صالحان است ...
آهنگ وبلاگ

ایران اسلامی بار دیگر به فرزندان انقلاب اعتماد کرد و بیش از هفتاد درصد کرسی های مجلس را به دست اصولگرایان سپرد 

درصد حزبی مجلس هشتم

حضرت امام خمینی (ره) در تاریخ 6/خرداد/1360 در دیدار نمایندگان مجلس شورای اسلامی :
«این مجلس ما حصل خون یک جمعیتی است که وفادار به اسلام بودند؛ و این مجلس عصارهِ زحمت‌های طاقت‌فرسای این ملت مسلمان بوده است؛ این مجلس فراهم آمده از «الله اکبر»های مردم است؛ اگر بنا باشد که این مجلس فراهم آمده از «الله اکبر» مردم قدمی برخلاف اسلام بگذارد، این مجلس مجلسی خواهد بود که برخلاف مسیر مسلمین عمل کرده. ... این مردم از مجلس، مادامی که مجلس بر طریقهِ اسلام باشد، و از دولت، مادامی که دولت بر طریقهِ اسلام باشد، و از رئیس جمهور، مادامی که رئیس جمهور در طریق اسلام باشد، طرفداری می‌کنند. ... این مردم اسلام را می‌خواهند. اگر پایتان را از اسلام کنار بگذارید این طلبه‌ایکه اینجا نشسته با کمال قوا با شما مخالفت می‌کند. همهِ ملت اسلام هم اسلام را می‌خواهند. ... »

حضور در صحنه با عصای زیر بغل 

شاید در گذشته برخی هنگام رسیدن به قدرت ، احساس کردند که مردم شخص آنها را میخواهند برای همین در این قدرت هضم شدند ، اما در مجلس هفتم این چنین نبود و مردم با انتخاب دوباره ی اصولگرایان در مجلس هشتم نشان دادند که اصولگرایان از گذشته درس گرفته اند و برای اسلام آمده اند و فهمیده اند که مردم آنها را نمیخواهند بلکه اسلام را میخواهند .

 دور اول انتخابات هشتمین دوره ی مجلس شورای اسلامی

 فقط یک انتقاد به دوستان حزب اللهی . سی نفر اول تهران تا کنون دقیقا 30 نفر جبهه ی متحد اصولگرایان است اما نیمی به دور دوم رفتند .
من دیدم بعضی از دوستان به 30 نفر لیست جبهه ی متحد اصولگرایی رای ندادند بلکه حدود 5 نفر را به سلیقه ی خودشان عوض کردند بعضی دوستان دیگر 5 نفر دیگر را عوض کردند بعضی دوستان 5 نماینده ی دیگر را ...............
بعضی دوستان هم به اصولگرا و اصلاح طلب با هم رای دادند ( وقتی وبلاگ آقا محمد آل حبیب رو خوندم دیدم اینجوری کرده شاخ در آوردم آخه جمع نقیضین کرده ! )
من به دوستان گفتم به سی نفر با هم رای بدید و گرنه رای شکسته میشه (البته این تنها حرف من نبود) . گفتن انشالله شکسته نمیشه ! حالا دیدید که انشالله شکست.
نمیدونم تا چند ماه دیگر که دور دوم میشه دل رهبری و امام رو نگران کردن چقدر گناه داره ؟!
امیدوارم دور دوم دیگه کسی سلیقه ای رای نده ... وقت شناس باید باشیم ...
+راستی آقایون اصولگرا لطفا کمی تبلیغ کنید. یک بار یک مطلب نوشتم با این عنوان که تنها ضعف دولت اصلاع رسانی ضعیف است و این که رهبری فرمودند تنها ایرادی که به دولت میگرند این است که توضیح دادنشان به مردم کم است ... حالا آقایون کمی از موفقیت های مجلس هفتم و دولت نهم برا مردم بگید جای دوری نمیره .


کلمات کلیدی: شیعه


نوشته شده توسط امین 86/12/26:: 12:55 عصر     |     () نظر

پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد - امام خمینی (ره)

چندی پیش بوش رئیس جمهور آمریکا طی سخنرانی که دوبار آنرا انجام داد که یکی در خاورمیانه و یکی دیگر در خود آمریکا بود گفت :" ازدموکرات‌ها واصلاح‌طلبان از بیروت تاتهران حمایت می‌کنیم "
دو روز بعد امام خامنه ای طی سخنانی با اشاره به حمایت بوش از یک گروه داخلی فرمودند : " مراقب فعالیتهاى دشمن باشند. حالا پریروز - دو روز قبل از این - بوش، رئیس جمهور امریکا گفت ما از فلان دسته در ایران حمایت میکنیم. این ننگ است براى هر کسى که امریکا بخواهد او را تحت‏الحمایه‏ى خود بگیرد. اول، خود آن کسانى که آن دشمن وحشى میخواهد از آنها حمایت کند، بعد هم مردم فکر کنند، ببینند چرا میخواهد حمایت کند. کدام نقص در اینها هست که موجب شده است دشمن بخواهد از او حمایت کند. "
حمایت های بوش از اصلاح طلبان بعد از آن و توصیه های رهبری در این مورد باز هم تکرار شد . امشب رهبری باز هم در این مورد هشدار دادند. بنا بر این سخن رهبری که فرمودند باید بررسی کنیم که چرا آمریکا از این گروه یعنی اصلاح طلبان حمایت میکند ، میخواهم بزرگترین دلیل این حمایت را در این نوشتار بررسی کنم :
دوران مجلس ششم که دولت و مجلس هر دو در دست اصلاح طلبان بود ، مجال فعالیت افراد مخالف ولایت مطلقه ی فقیه در کشور باز شد . افرادی چه در مراکز حکومتی و چه در مجلس و دانشگاهها و همایش ها تا توانستند به اصول اسلامی از ولایت فقیه گرفته تا ائمه معصومین و حتی خداوند متعال نیز توهین کردند . نمونه ای از این حملات را در پست های قبلی لینک کردم. 
در این میان حملات این افراد به مسئله ی ولایت فقیه بسیار با اهمیت است . دوران اصلاحات زمانی بود که دشمن معاند حملات خود را متوجه ولایت فقیه کرد و آن را تنها راه براندازی میدانست و در این بین اصلاح طلبان بهترین عامل دشمن برای تحقق این هدف شوم بودند.

امکان براندازی نظام جمهوری اسلامی تنها با حذف ولایت فقیه

- استانلی روم معاون سابق رئیس سازمان امنیت ملی آمریکا (صهیونیست) میگوید  «آنچه تاکنون همه ی تحرکات ما را برای براندازی نظام جمهوری اسلامی با ناکامی مواجه ساخته است ، اعتقاد مردم ایران به ولایت فقیه است ... (البته) ما ناامید نیستیم خوشبختانه احزاب و آدمهای تازه نفس در ایران در یک حرکت جمعی ، با ظرافت و وسواس ، دارند این خار را از چشم ما بیرون میکشند .»
گری سیکجرالد سگال مدیر انستیتوی بین المللی استراتژیک لندن میگوید : اگر نظام ولایت فقیه در ایران از هم بپاشد آن وقت میتوان پذیرفت که جمهوری اسلامی تغییر ماهیت داده و برقراری رابطه ممکن خواهد شد . - براندازی آرام ،نیروی مقاومت بسیج ص 183
- گری سیک مشاور سابق امنیت ملی آمریکا سال 78 پس از سفر به ایران(حالا کاری نداریم کی دعوتش کرد کی بهش هتل داد ...) و ملاقات با برخی مسئولین و روشنفکران در مصاحبه ای با اشاره به جریان اصلاحات میگوید : " من چگونه خوشحال نباشم از اینکه موج تازه ای در ایران برپا شده که مصمم است طومار حکومت اسلامی را در هم بپیچد و حکومتی نظیر حکومت ایران در دوران شاه را روی کار بیاورد. من در ایران روشنفکرانی را دیدم که اشاره های ما را دنبال می کنند انها ششلولی بالا برده اند تا هر کس و هر چه با ما ناسازگار است را هدف قرار دهند .  خبرنگار میپرسد مثلا چه چیزی را ؟ گری سیک جواب میدهد:مثلا حتی ولایت فقیه راکه من فکرمیکنم درصحرای طبس تکنولوژی برتر ما را در اراده ی خود دفن کرد-کیان شماره144

درخواست اصلاحات برای حذف ولایت فقیه

در این دوران ، اصلاح طلبان در گوشه وکنار این مملکت با حمله ی مستقیم به ولایت فقیه خواستار حذف آن از حکومت ایران اسلامی شدند به عنوان مثال
- هاشم آغاجری: حکومت در دست ماست.ما به اهداف خود رسیده ایم.ما اصلاحات خودمان را که تغییرات در نظام و رهبری است،از طریق مجلس ششم انجام خوهیم داد. یالثارات - ش 93
- محسن کدیور : ولایت فقیه در هیچ ایه و روایتی به کار نرفته است -راه نو 30/3/79
- نعیمی پور (رئیس فراکسیون مشارکت در مجلس ششم) : اکنون طرف حساب ما کیهان نیست. علیزاده و هاشمی شاهرودی هم نیست. ما امروز به نهاد خیلی حساسی رسیده ایم .- کیهان تیر 81
- امیر خرم : ولایت فقیه یعنی حکومت توتالیر و ضد مردمی -همشهری19/6/77-
- ابراهیم یزدی:چون دین وسیاست ازهم جدایند،حکومت دینی هم غلط است.-پیام هاجر،به نقل از کیهان،79/4/22
- یوسفی اشکوری:من طرفدار جدایی دین از دولت و خواهان ریشه کن کردن نظام ولایت فقیه هستم-کیهان 24/7/79
- عبدالکریم سروش : ولایت فقیه یک امر دنیوی است و اصلا وجه معنوی ندارد . - کیان شماره 144
- اکبر گنجی : جامعه ی مدنی ولایت فقیه را نمیخواهد ، حتی ولایت را نمیخواهد ، چه رسد به مطلقه. - هفته نامه شما 27/6/76
- و...
با این حال ایامی مثل هجده تیر درست زمانی که نظام جمهوری اسلامی ایران نیازمند افرادی بود که با درایت و حفاظت از ولایت فقیه از به ثمر نشتسن توطئه ی دشمن جلوگیری کنند ، افرادی بر مسند مسئولیت تکیه کرده بودند که خود عامل تشدید این توطئه ها بودند .
تاجزاده - خاتمیپسر آقای احمد شیرزاد نماینده مردم اصفهان در مجلس ششم در کوی دانشگاه تهران دستگیر شد، در اعترافات خود میگوید «در جلساتی که در ایام آشوبهای خرداد سال 82 با مصطفی تاجزاده داشتیم ، وی گفت نوک تیز حملات خود را متوجه رهبری کنیم و ایشان را مستقیما مورد حمله قرار دهیم . تاجزاده در جلسات میگفت نامه ی سرگشاده به رهبری بنویسید ، رفراندوم برگزار کنید ، خواستار تغییر قانون اساسی و حذف نظارت استصوابی و خروج از حاکمیت شوید .»

اما شاید بزرگترین حرکت اصلاح طلبان برای حذف ولایت فقیه نامه ی بیش از صد نماینده ی مجلس به رهبر انقلاب بود آنان در این نامه خواستار کناره گیری رهبر انقلاب شدند.
سلسله مقالات «بازخوانی پروندهی مجلس ششم» که توسط پایگاه خبری رجانیوز منتشر شده است منبعی خوبی برای بررسی مسائل مربوط به دوران اصلاحات است .
1)تخلف در انتخابات مجلس ششم
2)گره‌گشایی رهبر انقلاب از کلاف تودرتوی انتخابات مجلس ششم
3)قانونگذاران در مقابل قانون
4)جنجال قانون مطبوعات
5)قانون در خدمت فتنه گری فرهنگی
6)اختلاف درباره مصونیت نمایندگان
7)بحران مشروعیت مجلس ششم
8)سناریوی تحصن و استفا
9)مجلس ششم و اولویت‌هایی که فراموش شد

-----------------------------------------------------------------------------

 سال 83 در وبلاگم مطلبی به نقل از حجة الاسلام ابوالقاسمی نوشته بودم و انقلاب امام حسین (ع) رو با انقلاب اسلامی ایران مقایسه کرده بودم:
به انقلاب امام حسین توجه کنید :
1 - دعوت از امام  ( 14هزار نامه از مردم به امام)
2 - فرستادن نماینده ( مسلم ابن عقیل ) 
3 - فرستادن دعوتنامه از طرف نماینده (اطمینان از دعوت مردم و درخواست آمدن از سوی مسلم ابن عقیل )
4 - آمدن امام
حالا با الان مقایسه کنید: الان رهبر نایب امام زمانه . وقتی از رهبر تبعیت بشه مردم بگن ما می خواهیم امام بیاید ، مشکلات ما رفع خواهد شد به این سادگیست . البته گفتنش سادس ، عمل کردنش چه طور، اگه جامعه رسید به اون جا که هر چی رهبر میگه گوش کنه اون موقع  موقع نجات ماست. (قضاوت با شما، چپ و راست رو خودتون میبینین دیگه .)
الان دوباره مردم برگشتن به عقب . انگار مردم بگن  مسلم بشین ما دوباره نامه بنویسیم که امام بیاد !
الان در مرحله سوم  حمایت از نماینده امامه که در این بیست و پنج سال صورت نگرفته که از رهبر بخواهیم که زمینه برای اومدن خود امام حاضر بشه .  باید ببینیم رهبرمون چی می خواهد، راهپیمایی، انتخابات و ...

با یک نگاه ساده به دوران اصلاحات دیده میشود که نه تنها از ولایت فقیه تبعیت نشده است بلکه در جهت حذف آن کوشش شده . در آن زمان توان رهبری در جلوگیری از ایجاد بحران های داخلی صرف شده است و این دور از شان یک حکومت زمینه ساز است . اما در دولت دکتر احمدی نژاد با فعالیت دوساله ی این دولت خدمتگزار جهش ایران اسلامی به سمت قله ی ظهور دو چندان شده که به عنوان مثال میتوان به آمریکای لاتین اشاره کرد که از ایران درخواست کرده که طلاب را برای آشنایی مردم آمریکای لاتین با اسلام به این منطقه بفرستد وهم اکنون برخی از قبایل این منطقه به اسلام گرویده اند ...  واین تنها یک مثال ساده بود... جمعه روز تعیین سرنوشت ایران و بلکه دنیای کنونی است ... ما جبهه ی متحد اصولگرایان رو منطبق بر خط ولایت یافتیم و انشالله رای خواهیم داد . (اگر میخواهید مطمئن بشید سخنان امروز رهبری رو بخونید فرصت نیست اینجا بنویسم)
خداوند در هر شرایطی نگهدار اسلام است . ما دل به عنایات امام زمان (عج) بستیم ... یا علی

---------------------------------------------------------------
مهم :
محمد رضا خاتمى به سفیر آلمان چه گفت
حمله بهزاد نبوی به امام، ولایت فقیه و جمهوری اسلامی
رهبر انقلاب : نمایندگانی انتخاب شوند که راه را برای خدمت دولت هموارتر کنند


کلمات کلیدی: سیاست


نوشته شده توسط امین 86/12/22:: 11:35 عصر     |     () نظر

کلنا غزهیادم میاد یکی دو سال پیش نویسنده ی وبلاگ یک استشهادی جنبشی از بچه ها خواسته بود در مورد شهادت طلبی مطلب بنویسند . من اونموقع خیلی دلم میخواست یک مطلب بنویسم و بگم که ما همه شهادت طلب هستیم . اینکه اسم وبلاگمون این نیست دلیل نمیشه استشهادی نباشیم. ما همه آماده ایم .
نویسنده ی وبلاگ خبرنگار مسلمان در یک حرکت وبلاگی از دوستان خواسته که در مورد وقایع اخیر مطلب بنویسن . من هم تصمیم گرفتم این حرفی که مدتهاست در سینه ام مانده بازگو کنم .
فلسطینامروز اومدم اینو بگم که ما پیرو دینی هستیم که مولایش فرمود اگر در بلاد مسلمین خلخال از پای یک زن یهودی بکشند و مسلمانی از این غم بمیرد جای تعجبی نیست . ما پیرو دینی هستیم که تحمل دیدن یک قطره ، تاکید میکنم تنها یک قطره ،‏گریه ی یک کودک را نداریم . و به همه ی صهیونیست های جهان اعم از اولمرت و جان بولتن و... میگیم که  این جنگی است که شما آغاز کرده اید و بدانید با نابودی شما تمام خواهد شد و تک تک قطرات خون و اشکی که ریخته میشود از شما بازخواست خواهد شد.
رهبر انقلاب و همچنین رئیس جمهور ایران اسلامی به این دادگاه بین المللی ونزدیکی آن اشاره کردند و شما شنیدید بدانید همه ی ما شاکیان آن دادگاه هستیم و آنجا حتی یک مو که از سر عزیزان ما کم کردید فراموش نمیشود . 
میخواهید مارا بکشید؟ ما همه آماده ایم سینه های ما پر از فریاد وامحمدا وا علیا است ... امروز به فرموده ی رهبرمان تعرض به ما دیگر به صورت بزن و در رو امکان پذیر نیست و هر تعرضی به شدت دامن گیر تان خواهد شد . میخواهید همه ی مسلمانان و مسیحیان و... دنیا را بکشید؟ ما همه آماده ایم تا شما را از روی زمین محو کنیم ...

کلنا غزه

موشه دایان در صحرای سینا فریاد زد که کو آن علی که جلوی من را بگیرد ... و تنها چند سال بعد ، مردی از نسل علی (ع)‏از ایران اسلامی سربرآورد و انقلاب اسلامی ایران را به ثمر نشاند ... و خواب آشفته ی شما تعبیر نشد ...
فکر کرده بودید تا سال 2000 تمام کره ی خاکی را از آن خود خواهید کرد . میخواستید جنگ آخر را به نام خودتان تمام کنید ولی آرماگدون بر سرتان خراب شد...دیدید که در عرض دوسال هیمنه ی هولوکاست دروغین شما شکست ... و اینک نیز نمیفهمید اما ما میگوییم که قدس از آن ماست ...

مسجدالاقصی

ما منتظریم محرم گردد هنگامه امتحان فراهم گردد


کلمات کلیدی: برداشت


نوشته شده توسط امین 86/12/20:: 10:59 عصر     |     () نظر

سلام . زیارت عاشورا  انسان رو به امام حسین ع پیوند میده توی این زیارت انسان به وسیله ی محبت به امام (ع) به ایشان متصل میشه و در حقیقت بیانگر حب ما به اهل بیت (ع)‌هست . اما زیارت اربعین که طبق حدیثی از علامات مومن نیز هست به انسان نشون میده که شیعه و پیرو اهل بیت چه کسی است. در قسمتی از این  زیارت اینطور اومده :
لَعَنَ اللهُ مَنْ ظَلَمَکَ وَ لَعَنَ اللَّهُ اُمَّةً سَمِعَتْ بِذلِکَ فَرَضِیَتْ بِهِ
خدا لعنت کند کسى که به تو ستم کرد و

خدا لعنت کند مردمى که شنیدند جریان کشتن و ستم تو را و بدان راضى بودند

در این جا ما نه تنها کسانی رو که به امام حسین (ع) ستم کردند لعنت میکنیم و از اونها دوری میجوییم بلکه کسانی رو که از قضیه ی کشتن امام حسین (ع) آگاه هستند و به آن راضی اند نیز لعنت میکنیم .
سریع میرم سر اصل مطلب ! واقعا به نظر شما هم اکنون چه کسانی به این قتل راضی اند ؟ چه کسانی این واقعه را شنیده اند و اتفاقا آن را قبول دارند اما به آن راضی اند و حتی یادآوری آن را ضروری نمیدانند و آن را چه خوب و چه بد واقعه ای مربوط به 1400 سال قبل میدانند؟ اصلا چه کسانی امام حسین را لایق حکومت نمیدانند و اگر امام حسین (ع)‌ از منافع و عقاید آنان تخطی کند او را به محاکمه میکشند  و به ستم به این شخصیت والا مقام  و نور الهی  راضی اند؟
شاید وقایع و سخنان کسانی که تحت لوای دولت اصلاحات در این مملکت مجال سخن گفتن پیدا کردند این افراد را برای ما شناسایی کند . چرا که تا مرد سخن نگفته باشد ... و اتفاقا دولت اصلاحات همان بزنگاهی بود که به افرادی بال و پر قدرت ظاهری داد تا آنچه درون خود دارند بیرون بریزند تا اینکه در آینده در دادگاه بین المللی و یا بعد تر در روز قیامت نتوانند ادعای اسلام و یاری خداوند داشته باشند.
پیشتر در این وبلاگ نمونه هایی از فوران عقاید این افراد را ذکر کرده بودم . آنجایی که روزنامه ی ایران روزنامه ی دولت آقای خاتمی در 21 اسفندماه سال80 با چاپ مقاله ای از کهنه شدن قیام عاشورا خبر میدهد و مینویسد :  اصلا پس از گذشت این سالها چه ضرورتی دارد که این قیام یادآوری شود؟
مثال نزدیک بیاورم . همین چند ماه قبل اعلمی نماینده ی اصلاحطلب مجلس در سخنانی از استیضاح امام حسین (ع) خبر میدهد و میگوید : اگر امام حسین(ع) از معیارهای من عدول کند او را به مجلس میکشانم !
میتونید نمونه های دیگری از این توهین ها به امام حسین (ع) را در  وبلاگ کوشالی بخوانید . البته اینها مواضع رسمی این افراد در مقابل ائمه معصومین است . اما به طور غیر رسمی نیز ارادت خود را به این خاندان مطهر اظهار کرده اند . نمونه اش آن مراسم مختلط و شرم آوری  بود که در زمان دولت اصلاحات در میدان محسنی برای امام حسین (ع) گرفته شد و البته با هوشیاری امت حزب الله خنثی شد .
و این تنها به امام حسین (ع) ختم نشده بود . دولت اصلاحات محفلی بود که به تمامی افراد و گروهک ها و فرقه های منحرف اجازه ی رشد و بروز داد . در این دولت بود که کسانی که در مجلس و مقامات کشوری نفوذ کرده بودند به طور مستقیم  به مبارزه علیه اسلام پرداختند حتی حتی کسانی در پشت تریبون دانشگاه ها و حتی مدارس نیز قدرت توهین و شبهه پراکنی پیدا کردند . که نمونه های آن باز هم بسیار است که پیش تر در وبلاگم نمونه هایی ذکر کرده بودم و قسمتهای دیگری نیز در وبلاگ مهر در مطلبی تحت عنوان «ره آورد اصلاحات-بخش اول و بخش دوم» موجود میباشد . ویژه‌نامه «کژراهه»
اما آن چیزی که امروز مدنظرم هست فعالیت های دیگری  است که زیر عبای غیر روحانی دولت قبل بر ضد اسلام انجام گرفت . این بار به طور مستقیم به اصول اسلام ضربه وارد نمیشد . بلکه به طور غیر مستقیم کسانی به تحریف مبانی این دین مبین پرداختند . و آن زمانی بود که انواع فرقه های منحرف مجال فعالیت پیدا کردند که شاید عبدالکریم سروش پوزتیویست یا کاظمینی بروجردی که در اخبار نیز اعترافاتش که میگفت از طرف آمریکا حمایت میشود پخش شد نمونه ی کوچکی ازآن بود . این بار انواع و اقسام افراد مختلف چه درس خوانده و چه بی سواد از راه های گوناگون دست به تحریف اصول و فروع اسلام کردند . هفته ی پیش روزنامه ی جام جم با چاپ ویژه نامه ای با عنوان "کژراهه" به معرفی 50 نفر از کسانی که مدعی دروغین ارتباط با ائمه معصومین(ع) ، ارتباط با ملکوت و ... بودند پرداخت .
به عنوان مثال یکی از این 50 تن شخصی به نام علی یعقوبی است که چندی پیش تحت بازجویی قرار گرفت بود . این شخص با چاپ جزواتی به صورت علمی سعی در تلقین افکار خود به اشخاص مذهبی داشت .  بعضی از افرادی که تحت آموزش این جزوات قرار گرفته اند هم اکنون با مشکلات بسیار ی روبرو شده اند و خیلی از عقایدشان منحرف شده است به عنوان مثال آنان دیگر در مجالس عزا سینه نمیزنند دیگر در مجالس عزا گریه نمیکنند ... و این چنین است که با نام اسلام میتوان به اسلام ضربه زد ...
چرا دولت اصلاحات مامنی برای رشد این میکروب ها بود   و امروز در دولت اصولگرا باید این افراد شاسنایی و دستگیر شوند ؟ به نظر میرسد مقامات دولت اصلاحات که با گفتار و توهین های مستقیمشان به دین اسلام ، ثابت کرده اند که با این گونه فعالیت ها که به طور غیر مستقیم ریشه ی اسلام را هدف قرار گرفته است موافقند ...

و حسین (ع)بشنو فریاد مارا : خدا لعنت کند مردمى که شنیدند جریان کشتن و ستم تو را و بدان راضى بودند

---------------------------------------------------------------------------------------------
در همین زمینه :
+ طرفداران برخی از این فرقه ها و افکار انحرافی که البته در اینترنت ، سایت و وبلاگ و گروه های چت دارن ، به شدت به نقد این ویژه نامه پرداختند تا جایی که چندین وبلاگ مخصوص نقد این ویژه نامه درست کردند ...
یادداشت کیهان : اصلاح طلبی و نهضت عاشورا
+ حجت الاسلام و المسلمین روح الله حسینیان: اگر با هوچیگرى مى شد ادامه حیات داد دوم خردادى ها یک شاهنشاهى دیگر مى ساختند.


کلمات کلیدی: شیعه


نوشته شده توسط امین 86/12/12:: 12:22 عصر     |     () نظر

چندی پیش متوجه حضور گسترده ی آی پی هایی از رایانه های یک شرکت آمریکایی در وبلاگ های حزب اللهی شدیم. وبلاگ پاسداران پیش تر به حضور این رایانه های در وبلاگ ها اشاره کرده بود. ابوذر نوشته بود:

توجه توجه !  مخاطبی عجیب و غریب ، با استفاده از اینترنت شرکت Hurricane Electric در دو آی پی کاملا نزدیک بهم، یعنی 64.62.138.12  و 64.62.138.14  به گیری سنگین به وبلاگ من همین الان مشغولست. حضرت جناب ، از آمریکا و از درون Sound of Hope Radio Network مکرر در حال بازدید وبلاگ من می باشد ! یکی از این آی پی ها حدود ?? بار همین امروز وبلاگ مرا بازدید کرده !!! دیگری هم دارد می رود که رکورد شکن شود. آهای دوست گرامی ساکن آدرس : i1010Corporate Way  Palo Alto  CA 94303 . لطفا اگری امری هست بفرما. چه خبرته ؟ :))

این مطلب رو که در وبلاگ پاسداران خوندم  ذهنم رو به خودش مشغول کرد. چون این آی پی به درون وبلاگ های مهم (حالا ما هم مهم شدیم!) میاد و عین بختک میفته توی وبلاگ . به نظر میرسید این افراد از تحلیل های این وبلاگ ها استفاده میکنند. چون همزمان از اسرائیل نیز وبلاگ هامون بازدید کننده داره و مخصوصا مواقعی که مطالب مهمی مینویسیم از اسرائیل هم میان بازدید . البته این افراد آمریکایی مثل اسرائیل اوقات مهم فقط نمیان بلکه همیشه هستن . جدیدا هم در آستانه ی انتخابات مجلس هشتم ، کنگره ی آمریکا 85 میلیون دلار برای فعالیتهای ضد انقلابیشون در انتخابات ایران اختصاص داده اخیرا هم اینها خیلی توی وبلاگامون میان بلکه از اوضاع داخلی با خبر بشن و بتونن تبلیغات خودشون رو آپدیت کنن. البته این مسئله امروز برام روشن شد زمانی که در روزنامه ی ایران این مطلب رو خوندم :
توجه CIA به وبلاگ هاى ایرانى
شنیدیم که داک نکوین مدیر «مرکز منابع باز» سازمان جاسوسى آمریکا که وظیفه رصد اخبار در اینترنت، سایت ها و وبلاگ ها را برعهده دارد، گفته: یکى از مهمترین منابع اطلاعات ما وبلاگ ها هستند. دو سال پیش براى اولین بار پى بردیم که وبلاگ هاى ایرانى یکى از منابعى هستند که ارزش توجه خاص را دارند. وى افزوده: کمیسیون 11 سپتامبر و کمیسیون سلاح هاى کشتار جمعى پس از حوادث 11 سپتامبر هر دو به ما گفتند که باید توجه گسترده اى به این منبع آزاد و باز شود و از آن حداکثر بهره بردارى به عمل آید.

چه سرکاری رفتن این آمریکاییها ... چه حالی میکنیم ما با سرکار گذاشتنشون... ببینم شما از مطالب ما چیزی هم میفهمید؟ نکنه روحیه ی انقلابی در شما بالا رفته ... آخه نیت اصلی ما از نوشتن همینه ...


کلمات کلیدی: سیاست


نوشته شده توسط امین 86/11/29:: 9:40 عصر     |     () نظر
   1   2      >